• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Cashup удалил мой кабинет

Natalidjo

Форумчанин
Реєстрація
15 Лют 2020
Дописи
32
Реакції
8
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Natalidjo не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Був у мене должок в Кешап. Недавно хотіла зайти в особистий кабінет, а мені вибило, що такого користувача нема. Це вони самі видалили кабінет? Вроді би вони комусь перепродали борг, но кому не знаю. Хотіла домовитись закрити за тіло, навідріз відмовлялись. Тепер не розумію кому віддавати, якщо особистий кабінет видалений?і кому вони продають?
 
Natalidjo, они обиделись на Вас и решили прекратить с Вами отношения.
Наверное продали калам. А может просто удалили как безнадёжный.
 
не переживайте - с Вами свяжутся)
Може і зв’язувались, я не знаю. Я живу за кордоном і мені ніякі листи та дзвінки не надходять
Natalidjo, они обиделись на Вас и решили прекратить с Вами отношения.
Наверное продали калам. А может просто удалили как безнадёжный.
Странно, якщо видалили як безнадійного боржника. Я навпаки постійно йшла з ними на контакт, пробувала домовитись. Вони постійно були проти, а на їхні умови я не погоджувалась
 
Був у мене должок в Кешап. Недавно хотіла зайти в особистий кабінет, а мені вибило, що такого користувача нема. Це вони самі видалили кабінет? Вроді би вони комусь перепродали борг, но кому не знаю. Хотіла домовитись закрити за тіло, навідріз відмовлялись. Тепер не розумію кому віддавати, якщо особистий кабінет видалений?і кому вони продають?
Забейте и забудьте) ну при большом желании закрыть,позвоните и спросите у них
 
Може і зв’язувались, я не знаю. Я живу за кордоном і мені ніякі листи та дзвінки не надходять

Странно, якщо видалили як безнадійного боржника. Я навпаки постійно йшла з ними на контакт, пробувала домовитись
. Вони постійно були проти, а на їхні умови я не погоджувалась
:) Ну вы сильно-то не переживайте. Найдутся.)))
Ну а если совсем пропали..., и ваша жизнь, без них, стала скучной и однообразной... Возьмите другой займ... А лучше сразу десяток займов!;)
 
Був у мене должок в Кешап. Недавно хотіла зайти в особистий кабінет, а мені вибило, що такого користувача нема. Це вони самі видалили кабінет? Вроді би вони комусь перепродали борг, но кому не знаю. Хотіла домовитись закрити за тіло, навідріз відмовлялись. Тепер не розумію кому віддавати, якщо особистий кабінет видалений?і кому вони продають?
Мабуть, продали (швидше за все Кредит-капіталу), і заблокували чи видалили.
 
cash up сдох и уже относительно давно. Мой кабинет тоже удалили. Смс не приходят И все их номера канули в небытие....
 
Да бывают на свете чудеса, сдулась эта шарага, хоть одна всеравно приятно
 
Хотя кстати одна из адекватных была, если это можно назвать. По звонку давали промо на 0.4%.
Хоть более менее условия для МФО
 
cash up сдох и уже относительно давно. Мой кабинет тоже удалили. Смс не приходят И все их номера канули в небытие....
Что значит сдохла контора?Я тоже захожу в личный кабинет а там на английском все написано не пойму что означает.
 
Назад
Угорі Унизу