• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ccloan передает ФИНФОРС персональные данные

  • Автор теми Kinder
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 9K
Nadi, мені теж так Адмін порадив.А потім я б ще сіла,не полінюся,і коли вже зміню паспорт напишу у кожне МФО про втрату паспорта і що дані не дійсні,що моїм паспортом можуть скористатися шахраї.З моїм підписом і заказним листом.Щоб не дуже розганялися.
Доброї ніченьки! Чи писали Ви тим МФО? Мене фінфорс задовбали вже...Ще сьогодніозвучили, що передали мій договір "в разработку" Інвест Капітал... А ті колаж зробили і вислали фото моєї родички оголошенням інтимпослуг..
Post automatically merged:

Народ, з ким таке було...кредит в сіслоан передали фінфорс, а ті своєю чергою в ІнвестКапітал. І почалося...фото моєї родички відправили її подрузі і написали, що вона (разом зі мною) надає інтим послуги... Що з тим робити. Є адвокат, закинула сьогодні йому інфу цю..але вже не робочі години...
 
Останнє редагування:
Судя по комментариям, я уже не очень довольна деятельностью ФинФорса (((((((((((
 
А что у кого нового по финфорсу, информация в разделе преимущественно старая, как они сейчас? Я не планирую пока никого закрывать до января, интересует на сколько сейчас они активничают?
 
O.Di, немного пары спустили. Уже не такие дерзкие, как года три назад.
 
Назад
Угорі Унизу