• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Це правда чи чергова пугалка?

Я так розумію без суду не обійтися а безкоштовний юрист допоможе чи ні
Як би все було отак просто - тут не було б жодної людини з провадженням.
Безкоштовного в нас нічого немає. Все лишилось в СРСР.
Вам потрібен фаховий юрист по кредитам.
 
Як би все було отак просто - тут не було б жодної людини з провадженням.
Безкоштовного в нас нічого немає. Все лишилось в СРСР.
Вам потрібен фаховий юрист по кредитам.
А якщо в нас не має такого юриста ми в селі живемо
Маєте на увазі державних адвокатів?
Да
 
А якщо в нас не має такого юриста ми в селі живемо

Да
Зверніться до когось з юристів форуму
Поміж державних адвокатів є також дуже толкові, але зрозумійте, там теж треба дати гроші, щоб він щось робив
 
Зверніться до когось з юристів форуму

Поміж державних адвокатів є також дуже толкові, але зрозумійте, там теж треба дати гроші, щоб він щось робив
І як вони мені допоможуть ?
І як вони мені допоможуть ?
Юристи з форому
 
Через юриста з форума ? А так можна?!
А що це взагалі за контора в них не брався кредит це якісь перекупщики?
Ні, то є таке мфо "файна готівочка"
в них не брався кредит
А звідки він взявся?
 
Morfius, ни разу не удивлюсь, если файна готівка выкупила у качай гроші по факторингу)))

пока собирался с этой мыслью, параллельно нашел ухвалу вот
Ознайомившись з матеріалами виконавчого провадження йому стало відомо, що 14 квітня 2019 року між ним та ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» нібито був укладений кредитний договір № , права та обов`язки за яким, у подальшому, за відступленням права вимоги передавалися ТОВ «Фінансова компанія «ЕЙС», а остання передала права вимоги на користь ТОВ «ФАЙНА ГОТІВКА». Саме на підставі цих обставин, приватним нотаріусом Грисюк О.В. був виданий виконавчий напис, на підставі якого приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження.
 
Morfius, ни разу не удивлюсь, если файна готівка выкупила у качай гроші по факторингу)))

пока собирался с этой мыслью, параллельно нашел ухвалу вот
Оо, навіть так..
Наташа28, короче вони могли перекупити в качай гроші. Але то таке, вам від того не легше, а тому треба подавати позов в суд.
 
Оо, навіть так..
Наташа28, короче вони могли перекупити в качай гроші. Але то таке, вам від того не легше, а тому треба подавати позов в суд.
Я вже зрозуміла дякую без суду ніяк...щож будимо пробувати
Я
Morfius, ни разу не удивлюсь, если файна готівка выкупила у качай гроші по факторингу)))

пока собирался с этой мыслью, параллельно нашел ухвалу вот
Так розумію ми не перші кому таке прислали
 
Назад
Угорі Унизу