• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Центр правовой помощи Антоновича 58 отзывы и наезд на форум АнтиКоллектор

Хуже было бы, если она была платной, но так же бесполезной:)
Это да. А подскажите, пожалуйста, здесь есть юристы, которые могут проконсультировать бесплатно?
Я на форуме новичок :help:
 
Klava Sova, не могу утверждать, но насколько мне известно, юристы не берут деньги за консультацию. Опять же, гарантию не дам.
Задайте вопрос, создайте тему, напишите кому-то из юристов (их контакты в подписи под их постами), на главной странице есть блок с юристами.
 
Klava Sova, не могу утверждать, но насколько мне известно, юристы не берут деньги за консультацию. Опять же, гарантию не дам.
Задайте вопрос, создайте тему, напишите кому-то из юристов (их контакты в подписи под их постами), на главной странице есть блок с юристами.
Спасибо, поняла.
 
Те, що Вам написали звернення це "Фількіна грамота"!
 
Останнє редагування:
Якби ж то звернення. То ціла вимога була.
Чт це Ви не мені казали?)
Знайшов 2-ві цікаві судові справи з вашого питання.


 
Хм... Ирония судьбы в том, что я видел их заказы на продвижение во всяких биржах фриланса. И даже, наверное, писал для них тексты вроде...
 
Блин, скоро каллы будут подавать в суд на спростування " ми не г@ндони" , "не 3.14дараси"
 
О, они отзывы на бирже фриланса заказывали точно. Отзыв на гугл карту о них в 150 символов стоит 22 российских рубля
 
Вот же какашки. Это из рядов компаний, которые идут а одну ногу с МФО. Форум закрыть, разбежались! Напомнили мне АО Защита. Тоже такие козлы.
 

Вкладення

  • 2015_11_27_10_11_58_7cc7ba53a056f54836c9aa6948aca169.jpg
    2015_11_27_10_11_58_7cc7ba53a056f54836c9aa6948aca169.jpg
    50 Кб · Перегляди: 50
В інших випадках він никому не потрібен, окрім тих, хто вірить юристам, що вони все порішають, всі борги закриють. Я так у 2018 році заплатив харківським юристам 2600 грн за таку консультацію:
- слухавку не бери, ні з ким не розмовляй
- батькам зміни сім-карти
- подадуть до суду - звертайся.
Все.
2600.
о чем договариваться , что они реально могут сделать относительно чужого простроченного кредита , обсолютно ничего , никто по ихнему требованию тело не предложит через неделю , проценты не уберут , звонить не перестанут , реально о чем можно договариваться это если есть интерес и деньги то как максимально выгодно порешать для обеих сторон не в ущерб позичальнику , и вся эта процедура может быть организована спокойно самим же должником и своими теми же деньгами что он не отнес этим шакалам .... ну а на практике идеальный вариант ничего не делать ,быть снежинкой а время само все разрулит ... и деньги будут целы и нервы , так как и того и того требуеться в колосальных размерах
 
Эти недоюристы уже в Харьков приползли. Теперь они не только в Киеве на Антоновича 58, а теперь уже и в Харькове на Чернышевской 54. Видимо, хотят "достойно" конкурировать с АО "Захист"))
 
Эти недоюристы уже в Харьков приползли. Теперь они не только в Киеве на Антоновича 58, а теперь уже и в Харькове на Чернышевской 54. Видимо, хотят "достойно" конкурировать с АО "Захист"))
Предлагаю следующий стрим посвятить все м этим "недо....".Хотелось бы услышать историю и предисторию этих "отношений",с нашим форумом.Прочитать одно,а живой рассказ думаю был бы ??? .тем более много новичков и полуновичков.)Лично я- точно бы глянула)
Эти недоюристы уже в Харьков приползли. Теперь они не только в Киеве на Антоновича 58, а теперь уже и в Харькове на Чернышевской 54. Видимо, хотят "достойно" конкурировать с АО "Захист"))
Кстати смотрю защитники нехило так развесили у нас (город у моря)свои объявления...везде блин...,свежак
 
Этот липовый Центр Допомоги полное,дымящееся гаyно!
Из личного опыта,розводилы и дегенераты. Там есть кадр Валенчук Артур Владимирович,в прошлом толкал наркотик,и это х*йло там работает и кидает людей.
 
Ну благодаря этому письму, они теперь гордо несут знамя дегенератов. То была тема и особо не вспоминали, а теперь будет несколько тем и куча обсуждений ?добавим огоньку, так сказать...
 
Что интересно, такие отзывы очень быстро чистятся.

Суть проста: платишь деньги, тебе предоставляют рассчет и досвидос. Человек пишет, что заплатил 6700 и в итоге как таковых услуг не получил.
Интересные "юристы")
 

Вкладення

  • IMG_20221027_182322.jpg
    IMG_20221027_182322.jpg
    95.9 Кб · Перегляди: 25
Моя свіжа історія - подяка всім вам за відгуки. Як не дивно, контакти цього центру мені надали у групі (не)виїзду студентів на навчання за кордон. У нас на руках повний пакет документів, відтермінування по 17 статті та заперечення на виїзд з КПП Шегині «не надано всі документи». Йшли почути їх досвід (адже наче співпрацюють із студентами саме з цього питання) і обговорити можливі шляхи. На безкоштовній консультації приємна юристка Юлія Олександрівна несподівано для мене запропонувала їх «робочу» схему за 25 тис грн - супровід на кордон з «зубатим» адвокатом. Без гарантій, але позитивні випадки в портфелі є, і у нашому випадку наче є всі законні (!) підстави на такі сподівання. У думках я вже почала «збирати чемодан» сина.
Призупинив цей процес дзвінок цієї особи сьогодні зранку - що ми вирішили. Дивно - субота, і чому взагалі юрист перетелефоновує, як з кол-центру? Співставляючи всю наявну інформацію, мозок почав чіплятись за «шероховатости» - адвокатка з Запоріжжя стверджувала, що закон наразі на стороні держави, тут же нам сказали, що повністю на нашій стороні; адвокатка зі Львова ділилась багаторазовим безрезультатним досвідом супроводу студентів на кордон навіть із рішенням суду - тут пропонують спробу перетину кордону просто з пакетом документів (на які, до слова, на Шегинях навіть не глянули); також, як «слабеньку», але альтернативу тут нам запропонували звернення нашого ВИШу до Міносвіти - тоді як студенти в один голос стверджують, що це не має жодного сенсу (і хіба компанія, що працює з цим питанням, може цього не знати?..)
Після чого ми з чоловіком поцікавились відгуками, зокрема тими, що тут - відчуття втраченої надії разом із почуттям глибокого обурення: так багато ошуканих людей! І вони продовжують свою злочинну діяльність! Чому поліція закриває очі на числені звернення? Я на собі відчула, як у важкій ситуації ти готовий хапатись за будь-яку соломинку, і можеш стати жертвою легкої наживи
Дякую вам - ваші відгуки попередили щонайменше одне шахрайство
 
Моя свіжа історія - подяка всім вам за відгуки. Як не дивно, контакти цього центру мені надали у групі (не)виїзду студентів на навчання за кордон. У нас на руках повний пакет документів, відтермінування по 17 статті та заперечення на виїзд з КПП Шегині «не надано всі документи». Йшли почути їх досвід (адже наче співпрацюють із студентами саме з цього питання) і обговорити можливі шляхи. На безкоштовній консультації приємна юристка Юлія Олександрівна несподівано для мене запропонувала їх «робочу» схему за 25 тис грн - супровід на кордон з «зубатим» адвокатом. Без гарантій, але позитивні випадки в портфелі є, і у нашому випадку наче є всі законні (!) підстави на такі сподівання. У думках я вже почала «збирати чемодан» сина.
Призупинив цей процес дзвінок цієї особи сьогодні зранку - що ми вирішили. Дивно - субота, і чому взагалі юрист перетелефоновує, як з кол-центру? Співставляючи всю наявну інформацію, мозок почав чіплятись за «шероховатости» - адвокатка з Запоріжжя стверджувала, що закон наразі на стороні держави, тут же нам сказали, що повністю на нашій стороні; адвокатка зі Львова ділилась багаторазовим безрезультатним досвідом супроводу студентів на кордон навіть із рішенням суду - тут пропонують спробу перетину кордону просто з пакетом документів (на які, до слова, на Шегинях навіть не глянули); також, як «слабеньку», але альтернативу тут нам запропонували звернення нашого ВИШу до Міносвіти - тоді як студенти в один голос стверджують, що це не має жодного сенсу (і хіба компанія, що працює з цим питанням, може цього не знати?..)
Після чого ми з чоловіком поцікавились відгуками, зокрема тими, що тут - відчуття втраченої надії разом із почуттям глибокого обурення: так багато ошуканих людей! І вони продовжують свою злочинну діяльність! Чому поліція закриває очі на числені звернення? Я на собі відчула, як у важкій ситуації ти готовий хапатись за будь-яку соломинку, і можеш стати жертвою легкої наживи
Дякую вам - ваші відгуки попередили щонайменше одне шахрайство
Не зовсім в тему..але...звертайтесь до суду, та оскаржуйте заборону в перетені кордону. Вже є позитивна судова практика.
 
Назад
Угорі Унизу