• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Centro кредіт хочуть в гості

  • Автор теми Zabava
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 813

Zabava

Форумчанин
Реєстрація
11 Лют 2020
Дописи
149
Реакції
88
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Zabava не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Є кредит в цих Centro Credit. Суму не пам'ятаю реально, але десь до 3 тисяч. Сьогодні випадково підняла слухавку (чекала дзвінок з поліції) чемний чувак намагався пресанути виїздом. І злився коли сказала що чекаю не дочекаюсь. Цікаво чи дійсно приїдуть? Вроді у нас в місті є їх сарайчик. Думаю....може потім їх набрати і нагнути де виїзна група ділась.
В когось є така шарага? Чи то я лише умудрилась таких нарити? Просрочка 45 днів вроді.
 
Є кредит в цих Centro Credit. Суму не пам'ятаю реально, але десь до 3 тисяч. Сьогодні випадково підняла слухавку (чекала дзвінок з поліції) чемний чувак намагався пресанути виїздом. І злився коли сказала що чекаю не дочекаюсь. Цікаво чи дійсно приїдуть? Вроді у нас в місті є їх сарайчик. Думаю....може потім їх набрати і нагнути де виїзна група ділась.
В когось є така шарага? Чи то я лише умудрилась таких нарити? Просрочка 45 днів вроді.
У меня они есть, вообще какие то тихие, изредка приходит смс что бы погасит долг
 
Є кредит в цих Centro Credit. Суму не пам'ятаю реально, але десь до 3 тисяч. Сьогодні випадково підняла слухавку (чекала дзвінок з поліції) чемний чувак намагався пресанути виїздом. І злився коли сказала що чекаю не дочекаюсь. Цікаво чи дійсно приїдуть? Вроді у нас в місті є їх сарайчик. Думаю....може потім їх набрати і нагнути де виїзна група ділась.
В когось є така шарага? Чи то я лише умудрилась таких нарити? Просрочка 45 днів вроді.
Отпишитесь потом,как встретились. Понравился ли хлеб-соль? У меня их нет, но интересно,для общего развития:)
 
Отпишитесь потом,как встретились. Понравился ли хлеб-соль? У меня их нет, но интересно,для общего развития:)
звичайно. Просто ржачно було чути його бекання, коли я сказала, що приїзжайте. Явно пацик не чекав такого. Він намагався видати що це дорожні затрати і зарплата людям, а я йому знов - та давай вже їдь в гості. :ahaha:
 
звичайно. Просто ржачно було чути його бекання, коли я сказала, що приїзжайте. Явно пацик не чекав такого. Він намагався видати що це дорожні затрати і зарплата людям, а я йому знов - та давай вже їдь в гості. :ahaha:
Вы молодец! Если с ними в разговоре не теряться, они блеют, как овцы:wacko:
 
звичайно. Просто ржачно було чути його бекання, коли я сказала, що приїзжайте. Явно пацик не чекав такого. Він намагався видати що це дорожні затрати і зарплата людям, а я йому знов - та давай вже їдь в гості. :ahaha:
И правильно,они ждут что мы испугаемся, а тут реально ждем)а они то в курсе что с начала ато тут у каждого второго оружие дома,а по закону мы имеем право защищать желье. У меня вот еще в доме куча ментов живет,многие на обед на рабочих машинах заезжают,так что милости просим)встретим ,еще и видео снимем для домашнего архива)
 
Назад
Угорі Унизу