• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CentroKredit что за шарага

Оффтоп


Придурки,я сталкивалась ,нервы потрепают ещё как, найдут кого хочешь.Будут наяривать все время.
Какое тело было? Я брал 2000, пролонгаций на 2500, пока нет просрочки, но не хочу уже им платить
 
Какое тело было? Я брал 2000, пролонгаций на 2500, пока нет просрочки, но не хочу уже им платить
Тело 3000,были пролонгации,но этого им мало.Не плачу больше,мозги вынесли конкретно всем,нашли всех родственников,потом продали.Вот как-то так.
 
Брала 2000щат15дней намчитали1600грн процентів .как ви думаете что я сделали?во во правильно и очень далеко
 
брал миллион сейчас на Кипре отдыхаю!
 
Бешені люди.
* Перетелефонували ціле село.
* Дізналися про рахунки матері
* Дзвінки в режимі нон-стоп
Пішла до адвоката (юридична компанія -черговий розводняк які беруть бешені гроші за оформлення документів)ю Дала типу мінімальний їм завдаточк і попросила поговорити нормально з ними.....думала злякає - так той неадекват верещав як різаний прост оне дав слова вставити.
Сьогодні мати пішла в Райвідділ - писати заву, їй там запропонували також щоб зателефонувати перше, щоб уточнити що до чого , не приймати заяву про незрозуміло що до чого. Там теж - ідіот верещав - я сам звернуть на вас в поліцію, за представляння себе правоохоронними органами.
? не можу зрозуміти. Вони справді нічого не бояться бо їм нічого не буде? чи просто хворе?
Post automatically merged:

Також після записаних на диктофон матів. Я написала їм в чат. Так після того зразу телефонував.....Моментально перейшов на українську...давай читати мені якісь статтіюююказати що я все брешу про мати.........при чому в чаті вказали що нічого зробити не можуть вони просто оператори і т.п.
Написала на пошту їм зі скринами переписки з чату......Не відписують
Але трішки заспокоїлася... Заяву прийняли...Причому наскільки матір розказувала, то в відділку такі в шоці за це, що після заяви перетелефоновували, уточнюючи купу всього, тож скоріш за все це швидко у рух піде
Post automatically merged:

Але для себе зробила висновок...реально уме записувати - і при будь якому неадекватному прояві - в поліцію. Звісно розумію, що це наврядчи допоможе(одиничні випадки коли вони беруть це все в оборот) Але для себе спокійніше
 
Останнє редагування:
прислали сегодня. брал 1000грн, один раз платил 200грн. сецчас насчитали 9700. вот думаю завтра позвонит потребывать гарантийное письмо
 

Вкладення

  • S91031-224107.jpg
    S91031-224107.jpg
    79.9 Кб · Перегляди: 35
прислали сегодня. брал 1000грн, один раз платил 200грн. сецчас насчитали 9700. вот думаю завтра позвонит потребывать гарантийное письмо
А скільки у вас прострочка. ??? я там тоже маю тисячу
 
Кто знает что за шарага? Кто с ними сталкивался?
Я сталкивалась.В моём случае,не самые отбитые...но после того,как дали послушать мужу запись разговора(при оформлении кредита)а на это они не имели права...ясное дело, что платить ни кто не будет!!!С 2800 вроде 22 с копейками хотят.Просрочка скоро 11 месяцев.На днях пришла СМС,что передали кредитэкспрес.Зашла в лк(впервые за 7-8 месяцев)долг есть.Вот и не могу понять,продали или так на прозвон отдали((А вообще-повторюсь -не самые отбитые.
 
Останнє редагування:
прислали сегодня. брал 1000грн, один раз платил 200грн. сецчас насчитали 9700. вот думаю завтра позвонит потребывать гарантийное письмо
Чет не верится в такое благородство....от чесно...
 
это единственная шарага которая при заявке на кредит начала звонить по номерам что я указывала в анкете типа я там работаю))) а в анкетах я всегда безбожно врала, придумывая себе биографию)) потом звонили и чуть ли не матами меня крыли что я врала в анкете, но если я честно признаюсь где работаю на самом деле они мне все же одобрят кредит))) короче я сразу поняла что они неадекваты
 
Назад
Угорі Унизу