• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Частный инвестор или любой другой вариант

Богдан 211

Форумчанин
Реєстрація
26 Жов 2020
Дописи
38
Реакції
25
Бали
158
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Богдан 211 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
 
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
Я знаю.Йти працювати.
 
На заработки едьте если срочно нужны деньги и в большом колличестве.
 
Я работаю на двух работах!
И у меня жена с малыми детьми дома!!!!
Ви взагалі розумієте слово частний інвестор?Таке враження що ні.Жінка з дітьми вдома?А буде на вулиці.Ви почитайте,тут про них багато інформації.
 
Да и все, что в интернете есть, это развод чистой воды! Опять попадете на денежку, в лучшем случае, а можно и без жилья остаться! Поэтому лучше поищите другой выход! Все у Вас получится!
 
Да и все, что в интернете есть, это развод чистой воды! Опять попадете на денежку, в лучшем случае, а можно и без жилья остаться! Поэтому лучше поищите другой выход! Все у Вас получится!
Спасибо за поддержку
Всего хорошего
 
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
Что за обстоятельства толкают вас на крайние меры?
 
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
Може пора зав'язувати???Йти на роботу,а не шукати нових пригод.
 
Ви взагалі розумієте слово частний інвестор?Таке враження що ні.Жінка з дітьми вдома?А буде на вулиці.Ви почитайте,тут про них багато інформації.
Ну це в кращому випадку....а в гіршому ще і з нервовим зривом і дітьми
 
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
частников без залога не существует в природе...
 
Добрый день!
Ситуация в том что у меня много МФО с большой про строчкой и слажились жизненные обстоятельства так что очень срочно нужны день, а МФО и Боанки не дадут! Может кто знает частного инвестора и другой способ.
Спасибо.
Ніяких часних інвесторів....Ніяких. Ви чуєте.....якщо ні то дослухайтесь.Вони всі ПРОСТО ВІДБИТІ НА ВСЮ ГОЛОВУ.чкщо мфо потріпають піврочку нерви і відстануть....то часний інвестор витрясе всю душу кармани .а далі я не буду розповідати як моі знайомі віддали вс е і з двома чемоданами поіхала в іншу краіну заробляти на нове житло.Якщо у вас своє житло ради дітей____не лізьте ....воно не потрібне вам..Там телефонувать не будуть і за тіло з мінімальним %пропонувати через пару місяців теж не будуть. .Там все зовсім по інщому....і і і і....я бачила все це зі сторони на прикладі знайомих....то це дуже фігова ідея до них звертатися
 
Где этот конвеер по выпуску дурацких тем ?
Да забейте вы на эти мфо, радуйтесь жизни, жене и детям. Никто вам ничего не сделает и не заберёт ничего.
 
Тонул ростовщик. Подбежавшие к нему люди кричали:
Давай руку, а то утонешь!
Но он ничего не предпринимал. Тут подошёл Ходжа Насреддин, улыбнулся и сказал:
— Что же вы делаете? Где это видано, чтобы ростовщик что-то давал? Нужно так…
И с этими словами он протянул ростовщику руку.
Держи руку! — сказал он и, конечно, спас ростовщика.
 
Останнє редагування:
Ніяких часних інвесторів....Ніяких. Ви чуєте.....якщо ні то дослухайтесь.Вони всі ПРОСТО ВІДБИТІ НА ВСЮ ГОЛОВУ.чкщо мфо потріпають піврочку нерви і відстануть....то часний інвестор витрясе всю душу кармани .а далі я не буду розповідати як моі знайомі віддали вс е і з двома чемоданами поіхала в іншу краіну заробляти на нове житло.Якщо у вас своє житло ради дітей____не лізьте ....воно не потрібне вам..Там телефонувать не будуть і за тіло з мінімальним %пропонувати через пару місяців теж не будуть. .Там все зовсім по інщому....і і і і....я бачила все це зі сторони на прикладі знайомих....то це дуже фігова ідея до них звертатися
Спасибо большое за совет
Где этот конвеер по выпуску дурацких тем ?
Да забейте вы на эти мфо, радуйтесь жизни, жене и детям. Никто вам ничего не сделает и не заберёт ничего.
Спасибо)
 
Назад
Угорі Унизу