• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Через сколько предложат за тело?

minakos21

Читач
Реєстрація
18 Січ 2021
Дописи
4
Реакції
0
Бали
126
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
minakos21 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прошло уже 4 месяца с 4000 выросло до 15000, хочу закрыть эту шарагу, но 15к платить не собираюсь
 
Прошло уже 4 месяца с 4000 выросло до 15000, хочу закрыть эту шарагу, но 15к платить не собираюсь
У меня больше прострочка, ничего не предлагают и никак не успокаиваються засранцы)
 
Я їх закрила давно, близько року. Після цього мені, слава Богу, не давали.

Заплатила все з відсотками і жорсткий карантин.
На поступки не йшли зовсім.

Достали всіх і всю.

Кончені вони. В принципі як і всі. Але від деяких ще можна надіятись на списання.
Ці не йдуть на жодні поступки.
Принаймі це мій досвід.
В кожного по різному
 
minakos21, вроде можно, почитайте здесь
 
Прошло уже 4 месяца с 4000 выросло до 15000, хочу закрыть эту шарагу, но 15к платить не собираюсь
Рік просрочки, заплатила тіло. Самі запропонували. Домовились на кінець місяця,і в особистому кабінеті списались нараховані космічні проценти. Але до цього дістали всіх.
 
Рік просрочки, заплатила тіло. Самі запропонували. Домовились на кінець місяця,і в особистому кабінеті списались нараховані космічні проценти. Але до цього дістали всіх.
Я їх закрила давно, близько року. Після цього мені, слава Богу, не давали.

Заплатила все з відсотками і жорсткий карантин.
На поступки не йшли зовсім.

Достали всіх і всю.

Кончені вони. В принципі як і всі. Але від деяких ще можна надіятись на списання.
Ці не йдуть на жодні поступки.
Принаймі це мій досвід.
В кожного по різному
Я їх закрила давно, близько року. Після цього мені, слава Богу, не давали.

Заплатила все з відсотками і жорсткий карантин.
На поступки не йшли зовсім.

Достали всіх і всю.

Кончені вони. В принципі як і всі. Але від деяких ще можна надіятись на списання.
Ці не йдуть на жодні поступки.
Принаймі це мій досвід.
В кожного по різному
Сегодня закрыла их за тело , ни одной пролонгации не было . Просрочка где то месяцев 8. Доставали долго . Но у меня режим снежинки был полный . С 25 шараг осталось 11
 
Сьогодні також закрила за тіло 7 місяців просрочки ,пролонгацій не було ,не розмовляла з ними ні разу,написали на вайбер що можна за тіло .
 
Сьогодні також закрила за тіло 7 місяців просрочки ,пролонгацій не було ,не розмовляла з ними ні разу,написали на вайбер що можна за тіло .
Расскажите подалуйста, как вы с ними договорились? Что им писали?
 
Расскажите подалуйста, как вы с ними договорились? Что им писали?
Ніяк не домовлялася нерозмовляла з ними ні разу .Просто прийшла смс а потім написали на вайбер що є пропозиція за тіло.В кабінеті поміняли суму тоді я оплатила.І відправили довідку про закриття на електронну пошту.
 
Ніяк не домовлялася нерозмовляла з ними ні разу .Просто прийшла смс а потім написали на вайбер що є пропозиція за тіло.В кабінеті поміняли суму тоді я оплатила.І відправили довідку про закриття на електронну пошту.
Через сколько предложили закрыть.
 
Назад
Угорі Унизу