• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Черкаси,відгукніться...

Александр25

V I P
Реєстрація
9 Бер 2020
Дописи
3,060
Реакції
3,904
Бали
803
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Александр25 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Народ,хто з Черкас і регіону.. Є такі?
Колись писала мені дівчина з Черкас,місяців 3 тому.. Цікаво,як справи у земляків?
 
Чому,?читав на форумі,що роблять написи сслоун і алекси..
Вибачте,але дуже погано Ви форум читаєте.
Якщо Вам дійсно так цікава тема написів, то не полінуйтеся почитайте уважніше теми про написи.
А якщо Вам просто немає на даний час чим зайнятися,а хочеться в черговий раз розвести срач в темі,то в мене немає ні часу,ні бажання цим займатися.
 
Доброго вечора)
Приємно зустріти і тут земляків))
Вибачте,але дуже погано Ви форум читаєте.
Якщо Вам дійсно так цікава тема написів, то не полінуйтеся почитайте уважніше теми про написи.
А якщо Вам просто немає на даний час чим зайнятися,а хочеться в черговий раз розвести срач в темі,то в мене немає ні часу,ні бажання цим займатися.
Не накручуйте,просто спитав...
Доброго вечора)
Приємно зустріти і тут земляків))
Як ваші справи?Мене форум дуже підтримав,багато чому навчив..Не завжди час є,але знаходжу...У вас який настрій?
 
Не накручуйте,просто спитав...
Я не накручую.
Якщо мене хвилює тема написів,то я моніторю кожний пост.
А Ви так типу,ну давайте поспілкуємося,ну розкажіть,розпишіть,бо у Вас є вільний час.
Читайте...
Інформації на форумі занадто багато(((
Якщо потрібна дійсно порада чи допомога,я досвідом своїм поділюся з радістю і з радістю чийсь досвід перейму,але просто переливати з пустого в порожнє,вибачте...
 
Я не накручую.
Якщо мене хвилює тема написів,то я моніторю кожний пост.
А Ви так типу,ну давайте поспілкуємося,ну розкажіть,розпишіть,бо у Вас є вільний час.
Читайте...
Інформації на форумі занадто багато(((
Саме занадто...От і цікавився в земляка.. Не партесь...Доброго вечора...
 
Назад
Угорі Унизу