Чи є порушення зі сторони провайдера

Tatka1796

Форумчанин
Дописи
1,175
Реакції
728
Бали
2,805
0грн.
Ваш пол
Женский
Доброго дня. Не знаю, чи можна сюди звертатися з таким питанням, але спробую.

Справа в тому, що мій провайдер інтернету вивіз своє обладнання по причині того, щоб "гості" його не поламали.
Вже півтора місяці вони його назад не привозять, типу ремонтують магістралі. Вчора ми отримали повідомлення, що магістраль ремонтувати ніхто не буде, інтернету теж не буде. А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
Чи є порушення з боку компанії? Можливо те ,що оплата знімається, а послуга не надається? І можна шось зробити в даній ситуації?

Tarass

Юрист-Душечка
Юрист
Дописи
15,135
Реакції
29,642
Бали
4,045
0грн.
Ваш пол
Мужской
  • Друг форуму
Доброго дня. Не знаю, чи можна сюди звертатися з таким питанням, але спробую.

Справа в тому, що мій провайдер інтернету вивіз своє обладнання по причині того, щоб "гості" його не поламали.
Вже півтора місяці вони його назад не привозять, типу ремонтують магістралі. Вчора ми отримали повідомлення, що магістраль ремонтувати ніхто не буде, інтернету теж не буде. А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
Чи є порушення з боку компанії? Можливо те ,що оплата знімається, а послуга не надається? І можна шось зробити в даній ситуації?
Так, це порушення. Звертайтесь письмово до провайдера та вимагайте перерахунок/повернення коштів.

БАРС

Команда форуму
Адміністрація
Дописи
92
Реакції
147
Бали
358
130грн.
  • Адміністратор
  • Модер.
  • Команда форуму
А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
А це зараз такий тренд. За опалення ніяких перерахунків, хоча його не буває по декілька днів. Теж саме стосується і інтернету. Звісно це порушення. Якщо є можливість, відключайтесь від цього провайдера, бо далі будуть нараховувати, а потім ще продадуть колекторам.
Звертайтесь письмово до провайдера та вимагайте перерахунок/повернення коштів.
👍👍

Mercato®

Юрист, антиколлектор
Юрист
Дописи
5,816
Реакції
10,841
Бали
7,455
0грн.
Ваш пол
Мужской
  • Меценат
  • Друг форуму
Оплата можлива лише за фактично надані послуги.

Tatka1796

Форумчанин
Дописи
1,175
Реакції
728
Бали
2,805
0грн.
Ваш пол
Женский
Дуже дякую за відповіді. Нам відповіли "ви заплатили раніше - ваші проблеми. Кошти є-ми знімаємо".
Будемо разбиратися

Угорі Унизу