• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи є порушення зі сторони провайдера

Tatka1796

Форумчанин
Реєстрація
19 Кві 2019
Дописи
1,181
Реакції
729
Бали
2,805
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Tatka1796 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Не знаю, чи можна сюди звертатися з таким питанням, але спробую.

Справа в тому, що мій провайдер інтернету вивіз своє обладнання по причині того, щоб "гості" його не поламали.
Вже півтора місяці вони його назад не привозять, типу ремонтують магістралі. Вчора ми отримали повідомлення, що магістраль ремонтувати ніхто не буде, інтернету теж не буде. А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
Чи є порушення з боку компанії? Можливо те ,що оплата знімається, а послуга не надається? І можна шось зробити в даній ситуації?
 
Доброго дня. Не знаю, чи можна сюди звертатися з таким питанням, але спробую.

Справа в тому, що мій провайдер інтернету вивіз своє обладнання по причині того, щоб "гості" його не поламали.
Вже півтора місяці вони його назад не привозять, типу ремонтують магістралі. Вчора ми отримали повідомлення, що магістраль ремонтувати ніхто не буде, інтернету теж не буде. А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
Чи є порушення з боку компанії? Можливо те ,що оплата знімається, а послуга не надається? І можна шось зробити в даній ситуації?
Так, це порушення. Звертайтесь письмово до провайдера та вимагайте перерахунок/повернення коштів.
 
А абонплата знімається, перерахунку ніхто не робить.
А це зараз такий тренд. За опалення ніяких перерахунків, хоча його не буває по декілька днів. Теж саме стосується і інтернету. Звісно це порушення. Якщо є можливість, відключайтесь від цього провайдера, бо далі будуть нараховувати, а потім ще продадуть колекторам.
Звертайтесь письмово до провайдера та вимагайте перерахунок/повернення коштів.
??
 
Дуже дякую за відповіді. Нам відповіли "ви заплатили раніше - ваші проблеми. Кошти є-ми знімаємо".
Будемо разбиратися
 
Назад
Угорі Унизу