• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

чи є смисл погоджуватись,чи вони захочуть суму явно не тіла кредиту

  • Автор теми vov4ik
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 2K

vov4ik

Читач
Реєстрація
13 Січ 2022
Дописи
24
Реакції
9
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
vov4ik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Screenshot_2022-01-16-11-13-42-465_com.android.chrome.jpg
 
Вообще никому ничего не выплачивайте. Займы беззалоговые, пусть биткойны покупают... Максимум что Вам грозит это стресс от телефонных звонков и записей на сайтах, которые взламывают.
 
Зачекайте ще трохи і буде тіло, якщо є бажання закривати.
зрозумів, дякую.просто прострочка буквально 10 днів,тому думаю не скоро,але я й не спішу нікуди
Тенго на 49 дні протермінування пропонують оплатити тіло.Я у Вашій попередній темі скидала Вам теми по Тенго і Мілоан,Ви їх читали?
так, просто вирішив перепитати
 
зрозумів, дякую.просто прострочка буквально 10 днів,тому думаю не скоро,але я й не спішу нікуди
Приблизно на 40-50 день пропонують тіло. Тому відкладіть гроші, чекайте і забудьте про реструктуризацію.
 
Приблизно на 40-50 день пропонують тіло. Тому відкладіть гроші, чекайте і забудьте про реструктуризацію.
У меня пришло то время, когда предложили тело, а денег нет... Что дальше будет, что они делают? ИНН или суд?
 
У меня пришло то время, когда предложили тело, а денег нет... Что дальше будет, что они делают? ИНН или суд?
Продадуть, а там все залежить від того кому саме. А ВНН це зовсім не боляче і легко вирішується.
 
Ух... У мене 35днів просрочка. Вони на 12-15й день пропонують реструктуризувати (звісно з їх шаленим перерахунком всю суму), потім продзвонюють часто по разів 5 на день (я так і кажу, якщо ще раптом подзвоните, то гроші всерівно не знайдуться), десь після 20-25днів знайшли маму (я її підготувала), була вже пропозиція часткового списання % (50% тіла зверху то така собі вигода з тих нарахованих ними в плюс)....

Було б добре за чисте тіло:superman: Почекаю.

А Мілоан то з тої ж контори, вроді? Грозяться викон.надписом при 2тис тіла (спір в перерахунку до 5тис)_при зносі їм же дорожче буде.
 
Ух... У мене 35днів просрочка. Вони на 12-15й день пропонують реструктуризувати (звісно з їх шаленим перерахунком всю суму), потім продзвонюють часто по разів 5 на день (я так і кажу, якщо ще раптом подзвоните, то гроші всерівно не знайдуться), десь після 20-25днів знайшли маму (я її підготувала), була вже пропозиція часткового списання % (50% тіла зверху то така собі вигода з тих нарахованих ними в плюс)....

Було б добре за чисте тіло:superman: Почекаю.

А Мілоан то з тої ж контори, вроді? Грозяться викон.надписом при 2тис тіла (спір в перерахунку до 5тис)_при зносі їм же дорожче буде.
З Ними можна домовлятися! Пробуйте або чекайте та все норм буде
 
З Ними можна домовлятися! Пробуйте або чекайте та все норм буде
і пробую, і чекаю. Дякую. Форум дуже допомагає і до речі зразки документів для оформлення запитів тут є. То тим, хто ще менше як я зареєстрований.
Взагалі місяць часу, то нормально виждати на їх місці, може хто одумається чи скарб/спадок чи ще що знайде....

Люди місяцями просто і роками чула морозяться. Тому надіюся, що оцінять мою готовність порішати швидше))
 
і пробую, і чекаю. Дякую. Форум дуже допомагає і до речі зразки документів для оформлення запитів тут є. То тим, хто ще менше як я зареєстрований.
Взагалі місяць часу, то нормально виждати на їх місці, може хто одумається чи скарб/спадок чи ще що знайде....

Люди місяцями просто і роками чула морозяться. Тому надіюся, що оцінять мою готовність порішати швидше))
В Будь-якому випадку вдачі вам, головне здоров'я берегти своє!!! А багато їх маєте, цих МФО? Я теж лише декілька днів як зареєстрований тут, хоч давно читаю цей форум! Він дуже морально помагає боротися з цими МФОшками
 
В Будь-якому випадку вдачі вам, головне здоров'я берегти своє!!! А багато їх маєте, цих МФО? Я теж лише декілька днів як зареєстрований тут, хоч давно читаю цей форум! Він дуже морально помагає боротися з цими МФОшками
у мене 6. Було 8 на момент виходу на форум (перед новим роком). Два без просрочки норм суми, закрила. Тільки два тоді мала прострочені і ось решта в січні "добігли".

Правда, допомагає і не лише морально, є практичні поради і зразки документів для запитів, а от напр про перевипуск карти не встигла прочитати (Є-гроші, які хотіла закривати в 1й день просрочки нагло зняли собі 7штук, тепер їх не закриваю бо обідилась))). По двох є переплата і хочу добитися від них лояльності, поки лиш перерахували суми через просрочку під огого %, але бачу по форумі просрочка менше місяця - то нє о чьом пока, щоб ждати списання.
 
Здравствуйте,закрыл Тенго только что.С 40 по 50 день слали списание тело+50% после тело +100 грн.Сегодня 57 день просрочки закрыл без проблем заплатив тело+100 грн.Остальное списали.ЛК сейчас чист,можно подавать новую заявку))
 
Здравствуйте,закрыл Тенго только что.С 40 по 50 день слали списание тело+50% после тело +100 грн.Сегодня 57 день просрочки закрыл без проблем заплатив тело+100 грн.Остальное списали.ЛК сейчас чист,можно подавать новую заявку))
я с тела 20к закрыла их за 15
 
Назад
Угорі Унизу