• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи мають право нараховувати відсотки

  • Автор теми Stenson
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

Stenson

Читач
Реєстрація
1 Кві 2022
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Stenson не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
З сьогодні вони почали нараховувати відсотки, дзвонив до них, кажуть що дальше будуть нараховувати, але в мене така ситуація що мій кредити був прострочений 06.03.22, вони кажуть що ті відсотки є у договорі і вони нараховувались з першого дня користуванням позики, але я мав заплатити 318 грн, типу за користуванням кредиту.
В мене відчуття що вони щось намутили в тому договорі і можуть якось зараз на тому бути у виграші.

Фрагменти з договору:
3.2. Проценти за користування позикою, встановлені у розділі 1 цього Договору,
обчислюються виходячи зі строку позики згідно п.1.5. цього Договору.

1.5. Позика надається строком на 45 (сорок п'ять) календарних днів. Вказаний строк є
строком кредитування, який може бути змінений у двосторонньому порядку, визначеному цим
Договором.

1.6. Встановлена тарифами Позикодавця базова фіксована процентна ставка за
користування позикою за обраним Позичальником кредитним продуктом становить 1.40
процента(ів) в день від суми позики, що складає 511 (пʼятсот одинадцять) процентів річних, та
яка нараховується з першого дня користування позикою, якщо інше не визначене п.3.2 цього
Договору.
 
З сьогодні вони почали нараховувати відсотки, дзвонив до них, кажуть що дальше будуть нараховувати, але в мене така ситуація що мій кредити був прострочений 06.03.22, вони кажуть що ті відсотки є у договорі і вони нараховувались з першого дня користуванням позики, але я мав заплатити 318 грн, типу за користуванням кредиту.
В мене відчуття що вони щось намутили в тому договорі і можуть якось зараз на тому бути у виграші.
А ви хотіли щоб МФО було в мінусі??
 
З сьогодні вони почали нараховувати відсотки, дзвонив до них, кажуть що дальше будуть нараховувати, але в мене така ситуація що мій кредити був прострочений 06.03.22, вони кажуть що ті відсотки є у договорі і вони нараховувались з першого дня користуванням позики, але я мав заплатити 318 грн, типу за користуванням кредиту.
В мене відчуття що вони щось намутили в тому договорі і можуть якось зараз на тому бути у виграші.
Фрагменти з договору:
3.2. Проценти за користування позикою, встановлені у розділі 1 цього Договору,
обчислюються виходячи зі строку позики згідно п.1.5. цього Договору.

1.5. Позика надається строком на 45 (сорок п'ять) календарних днів. Вказаний строк є
строком кредитування, який може бути змінений у двосторонньому порядку, визначеному цим
Договором.

1.6. Встановлена тарифами Позикодавця базова фіксована процентна ставка за
користування позикою за обраним Позичальником кредитним продуктом становить 1.40
процента(ів) в день від суми позики, що складає 511 (пʼятсот одинадцять) процентів річних, та
яка нараховується з першого дня користування позикою, якщо інше не визначене п.3.2 цього
Договору.
А ви хотіли щоб МФО було в мінусі??
Ну це зрозуміло, але чи вони зараз мають право на нарахування відсотків в моїй ситуації, бо на скільки я знаю що за прострочення не нараховують відсотки
 
Останнє редагування:
Фрагменти з договору:
3.2. Проценти за користування позикою, встановлені у розділі 1 цього Договору,
обчислюються виходячи зі строку позики згідно п.1.5. цього Договору.

1.5. Позика надається строком на 45 (сорок п'ять) календарних днів. Вказаний строк є
строком кредитування, який може бути змінений у двосторонньому порядку, визначеному цим
Договором.

1.6. Встановлена тарифами Позикодавця базова фіксована процентна ставка за
користування позикою за обраним Позичальником кредитним продуктом становить 1.40
процента(ів) в день від суми позики, що складає 511 (пʼятсот одинадцять) процентів річних, та
яка нараховується з першого дня користування позикою, якщо інше не визначене п.3.2 цього
Договору.

Ну це зрозуміло, але чи вони зараз мають право на нарахування відсотків в моїй ситуації, бо на скільки я знаю що за прострочення не нараховують відсотки
У МФО свої закони)Не беріть дурного в голову,а важкого в руки)))
 
Stenson, то есть они продолжают начислять штрафы и пеню или только проценты?
 
Stenson, то есть они продолжают начислять штрафы и пеню или только проценты?
Я так понял они насчитают все проценты которые прописаны в договоре, хоть он уже и просрочке, а пеню насчитывать не будут
 
Stenson, то есть они продолжают начислять штрафы и пеню или только проценты?
Тільки відсотки. 1.4 за сьогодні
Я так понял они насчитают все проценты которые прописаны в договоре, хоть он уже и просрочке, а пеню насчитывать не будут
Коли я дзвонив вони так і говорили
 
Зараз тільки відсотки можуть нараховувати + змінити відсотки якщо таке є в договорі(зазвичай якщо брали під льготні відсотки на певний строк то при просрочці вони перетворюються на реальні)
 
Назад
Угорі Унизу