• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можете МФО подати в суд за шахрайство?

  • Автор теми Nikolay777
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 398

Nikolay777

Читач
Реєстрація
6 Гру 2023
Дописи
18
Реакції
3
Бали
3
UAH
2.00
Ваш пол
Мужской
Nikolay777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю всіх!!!! Таке питання, а як що, до цих боргів додати умовну судимість 1рік??? То що присуде СУД???? І якщо маю автомобіль, то його правильніше буде продати???
 
Каким образом ваша судимость к кредитам? :rofl:
МФО звертаються до суду , там, наприклад, шахрайство( якщо забити на кредити) а в мене умовна судимість, що може присудити суд ????
 
МФО звертаються до суду , там, наприклад, шахрайство( якщо забити на кредити) а в мене умовна судимість, що може присудити суд ????
Никакие мфо не обращаются в суд по поводу шахрайства. Могут обращаться просто по поводу взыскания задолженности.
Шахрайство это если вы например на чужие документы оформите займ. Или подделаете документы. А не выплата кредита - за нее нет уголовной ответственности. Это гражданско-правовые отношения.
 
МФО звертаються до суду , там, наприклад, шахрайство( якщо забити на кредити) а в мене умовна судимість, що може присудити суд ????
Не было на моей памяти такого, чтобы МФО подавали в суд по мошенничеству. Вы путаете наше законодательство с законодательством страны-изгоя
 
2 рази на місяць ходжу відмічатись в пробаційну службу, там сказали що потрібно бути (паїнькой) адмін. Правопорушень поменше, а тут за кредити довести до суда.....
 
Адвокатське об'єднання,, Захист,, у якого була тільки що на консультації ( безкоштовній) теж розказує,що МФО можуть подати в суд за шахрайство ((( де знайти нормального юриста,щоб розповів не те,що я хочу почути,і не те що йому вигідно ,для того щоб люди кинулися платити йому за захист,а реальний хід подій ? Хай би вже консультація була платна ,але правдива(((
 
Адвокатське об'єднання,, Захист,, у якого була тільки що на консультації ( безкоштовній) теж розказує,що МФО можуть подати в суд за шахрайство ((( де знайти нормального юриста,щоб розповів не те,що я хочу почути,і не те що йому вигідно ,для того щоб люди кинулися платити йому за захист,а реальний хід подій ? Хай би вже консультація була платна ,але правдива(((
Отут, на форумі)))
 
Адвокатське об'єднання,, Захист,, у якого була тільки що на консультації ( безкоштовній) теж розказує,що МФО можуть подати в суд за шахрайство (((
Слушайте их больше.
де знайти нормального юриста,щоб розповів не те,що я хочу почути,і не те що йому вигідно ,для того щоб люди кинулися платити йому за захист,а реальний хід подій ?
На форуме юристы и адвокаты. На главной - все перечислены, также зайдите в раздел "юридические услуги" и все они там. Из не так много, всего пять, правда, один по банкротству, поэтому - четыре. Да и не нужна Вам консультация юриста, просто почитайте темы на форуме, многое станет понятно
 
Назад
Угорі Унизу