• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло?

NataNV

Читач
Реєстрація
15 Лис 2022
Дописи
9
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
NataNV не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло? Була пролонгація. Дістали вже дзвінками усіх, навіть людей з якими багато років не спілкуюся.
 
Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло? Була пролонгація. Дістали вже дзвінками усіх, навіть людей з якими багато років не спілкуюся.
Так, можливо. А на рахунок дзвінків - вони люблять багато дзвонити
 
Действительно... В разделе ни одной темы по этому вопросу нет за 4 года
 
Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло? Була пролонгація. Дістали вже дзвінками усіх, навіть людей з якими багато років не спілкуюся.
Мне спустя 2 года просрочки предлагали за пол "тела". Но...поздно.
 
Действительно... В разделе ни одной темы по этому вопросу нет за 4 года
Теми є, але досить старі. Немає інформації як це зробити особисто і з кредитом який був оформлений уже під час ВС.
Так, можливо. А на рахунок дзвінків - вони люблять багато дзвонити
І як це зробити, в випадку коли просточка невелика? Зараз протермінування 43 дні, пропозицій ще не було жодних. Коли пропонувала закрити за тіло при протермінуванні +-20 днів, то було категоричне ні. Тільки пролонгація або часткова оплата. Чи залежить це від того з ким конретно спілкуєшся? Чи потрібно більше часу?
Дякую
 
Теми є, але досить старі. Немає інформації як це зробити особисто і з кредитом який був оформлений уже під час ВС.

І як це зробити, в випадку коли просточка невелика? Зараз протермінування 43 дні, пропозицій ще не було жодних. Коли пропонувала закрити за тіло при протермінуванні +-20 днів, то було категоричне ні. Тільки пролонгація або часткова оплата. Чи залежить це від того з ким конретно спілкуєшся? Чи потрібно більше часу?
Дякую
Больше времени. С ними смысла нет разговаривать. Через 2-3 мес. могут сами предложить за тело закрыть. Я так закрывала ранее.
 
Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло? Була пролонгація. Дістали вже дзвінками усіх, навіть людей з якими багато років не спілкуюся.
В мене була просрочка 4 місяці. Дзвонили і писали всім знайомим і недавно прислали смс типу закрийте за тіло. Закрила, тому чекайте)
 
Доброго дня
Тіло 2к, заплатив їм 3100 одним платежем хочуть ще 1500 чи 1800, чи можливо якось добитися перерахунок і щоб вони закрили кредит чи це я облажався і нічо не зробиш?
 
Доброго дня
Тіло 2к, заплатив їм 3100 одним платежем хочуть ще 1500 чи 1800, чи можливо якось добитися перерахунок і щоб вони закрили кредит чи це я облажався і нічо не зробиш?
Доброго дня
Тіло 2к, заплатив їм 3100 одним платежем хочуть ще 1500 чи 1800, чи можливо якось добитися перерахунок і щоб вони закрили кредит чи це я облажався і нічо не зробиш?
А до того як внесли 3100 про що з ними домовлялись?
 
на першому місяці протермінування за тіло майже ніхто не погодиться закривати. Тіло пропонувати починають приблизно с 3-6 місяця.
 
Чи можливо домовитися з Money4you про закриття за тіло? Була пролонгація. Дістали вже дзвінками усіх, навіть людей з якими багато років не спілкуюся.
Мні пропонували. Алег грошей не було.
вже продали. Не знаю кому. В УБКІ світиться що продано.
 
Можливо. Самі запропонують. Я вже їх закрила нарешті за тіло
 
Назад
Угорі Унизу