• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можуть Слон Кредит приїхати і описувати майно?

Люсінда

Читач
Реєстрація
5 Тра 2020
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Люсінда не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні прийшло смс від Слон Кредит що вже повідомили сільську раду і у вівторок приїдуть описувати майно! Як думаєте чи реально?
 
Классическая страшилочка. Тем более слон кредит - один из самых долбанутых МФО в плане угроз. Обычно боторассылка смс угроз, впрочем ничего нового...
 
Никто никуда не приедет, пугалка обычная. Ко мне уже судя по смс 5 раз приезжали и меня типа не было дома, обычная пугалка
 
Сьогодні прийшло смс від Слон Кредит що вже повідомили сільську раду і у вівторок приїдуть описувати майно! Як думаєте чи реально?
В зоопарк поедут у слонихи детородный орган лобзать.)))
 
А у меня была просрочка один месяц в слоне я не брала трубку, так они сразу на мать вышли звонком и мол кто она вам и вы как поручитель идёте и должна. Вот опять просрочка пошла и что ждать дальше не знаю
 
Классическая страшилочка. Тем более слон кредит - один из самых долбанутых МФО в плане угроз. Обычно боторассылка смс угроз, впрочем ничего нового...
Меня коллажамии, угрозами, воплями достали. Всех сотрудников, знакомых .
 
Ніхто ні до кого не приїде. А тим паче в село. Вони ж розуміють, що в яру можуть десь залишитись.)))
 
Ніхто ні до кого не приїде. А тим паче в село. Вони ж розуміють, що в яру можуть десь залишитись.)))
Моє село ще треба знайти не говорю про то щоб вийти бермудськуй трикутник♦
 
Сьогодні прийшло смс від Слон Кредит що вже повідомили сільську раду і у вівторок приїдуть описувати майно! Як думаєте чи реально?
Ні не приїздили,передали на продзвін комусь там,радикально не наярювали,можливо тому що ту суму що брала майже віддала лишались проценти,але я псіханула і рішила не платити нікому..
 
Сьогодні прийшло смс від Слон Кредит що вже повідомили сільську раду і у вівторок приїдуть описувати майно! Як думаєте чи реально?
Хай свое майно обпісюють ) А до Вашого майна вони ніяким боком не відносяться - звичайна "пугалка". Не переживайте :)
 
Конфіскують обов'язково- особливо майно сільради-винесуть навіть старі стільці і шафи! Це ж Слони!
 
ніфіга вони не зроблять, хіба поп........ь, а так то нічого не можуть
 
Назад
Угорі Унизу