• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можуть відключити від газопостачання

  • Автор теми Vasabi
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 711

Vasabi

✩ Premium ✩
Реєстрація
28 Гру 2020
Дописи
286
Реакції
205
Бали
2,625
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Vasabi не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Є борг за газ оформила реструктуризацію на суму боргу але дозволили на два місяці,у мене виникла ситуація ,що не зможу сплатити в строк,чи можуть відключити зараз?
 
Є борг за газ оформила реструктуризацію на суму боргу але дозволили на два місяці,у мене виникла ситуація ,що не зможу сплатити в строк,чи можуть відключити зараз?
С таким вопросом лучше в газовое хозяйство обратиться
 
Є борг за газ оформила реструктуризацію на суму боргу але дозволили на два місяці,у мене виникла ситуація ,що не зможу сплатити в строк,чи можуть відключити зараз?
Можуть, але навряд чи будуть це робити. Поясніть ситуацію, що ви не відмовляєтесь оплатити і зробите це трохи пізніше. Думаю що домовитесь. Удачі.
 
Є борг за газ оформила реструктуризацію на суму боргу але дозволили на два місяці,у мене виникла ситуація ,що не зможу сплатити в строк,чи можуть відключити зараз?
У мене схожа ситуація. Також є борг за газ. Без мого відома був суд. Я їздила в газове господарство, пояснила ситуацію. Мені в реструктиризації відмовили, а сказали платити щомісяця скільки зможете і вас точно не відключать. Пройшло два тижні, знову суд про який я не знала, а знайшла сьогодні себе в реєстрі судових рішень. Тепер сиджу на таблетках і надіюся, що не відключать.
 
А на час воєнного стану можуть відключити?

Ні
 
Назад
Угорі Унизу