• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можуть забрати машину?

  • Автор теми Olga92
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 566

Olga92

Форумчанин
Реєстрація
9 Бер 2023
Дописи
55
Реакції
15
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olga92 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт) дуже хвилююся, на мені зареєстрована машина, не моя, люди закордоном, поки переоформити без них не можу. Одна з компаній (чи креди 7 чи кредит+ , не пам'ятаю), прислали повідомлення, що знають про моє майно і всі дані про авто. Варто хвилюватися з цього приводу? На скільки я начиталася, такі дії можуть бути тільки по рішенню суду?
 
Olga92, а как вы представляете себе ситуацию, когда у Вас будут забирать не Ваш автомобиль?
Просто хочется понимать, насколько сильно вам в уши залили
А, понял. На вас зарегистрирована...
Не могут. Ни пердит7, ни пердитплюс, ни какой-нибудь ещё пердит у Вас ничего забрать не может.
 
Olga92, а как вы представляете себе ситуацию, когда у Вас будут забирать не Ваш автомобиль?
Просто хочется понимать, насколько сильно вам в уши залили
Привіт) дуже хвилююся, на мені зареєстрована машина, не моя, люди закордоном, поки переоформити без них не можу. Одна з компаній (чи креди 7 чи кредит+ , не пам'ятаю), прислали повідомлення, що знають про моє майно і всі дані про авто. Варто хвилюватися з цього приводу? На скільки я начиталася, такі дії можуть бути тільки по рішенню суду?
то есть по докам она то ТСа))))
 
Tarass, та я понял. Смотрел одним глазом, не проснулся. Открыл второй, перечитал)
 
Olga92, а как вы представляете себе ситуацию, когда у Вас будут забирать не Ваш автомобиль?
Просто хочется понимать, насколько сильно вам в уши залили
А, понял. На вас зарегистрирована...
Не могут. Ни пердит7, ни пердитплюс, ни какой-нибудь ещё пердит у Вас ничего забрать не может.
Я зрозуміла, дякую) але падли, це ж мабуть Мрео цю інформацію роздає
 
Назад
Угорі Унизу