• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи надають в ПУМБ другий кредит за погашення першого?

Wolodymyrrr11

Форумчанин
Реєстрація
26 Лис 2022
Дописи
41
Реакції
8
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Wolodymyrrr11 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як я вже казав, маю 14 МФО, закрию переважно без допомоги нових кредитів, тим більше судячи з гілки про ІдеюБанк, такі шалені відсотки точно не підходять

Але в мене крім МФО ж ще 2000 тіло в ПУМБ і 1200 сплачені відсотки, 3400 несплачені

Таке питання, закриючи 3400, я зможу взяти в ПУМБ 10-15 тисяч гривень?
У них малі відсотки насправді
 
Як я вже казав, маю 14 МФО, закрию переважно без допомоги нових кредитів, тим більше судячи з гілки про ІдеюБанк, такі шалені відсотки точно не підходять

Але в мене крім МФО ж ще 2000 тіло в ПУМБ і 1200 сплачені відсотки, 3400 несплачені

Таке питання, закриючи 3400, я зможу взяти в ПУМБ 10-15 тисяч гривень?
У них малі відсотки насправді
Скоріше всього не зможете. Оскільки мали прострочення і мали велику кількість кредитів. На додачу маєте кредити в МФО, а для банку це занадто. Не варто забувати і про відмови в підвищенні ліміту і видачі нових кредитів.
Ваша кредитна історія зіпсована.
 
Скоріше всього не зможете. Оскільки мали прострочення і мали велику кількість кредитів. На додачу маєте кредити в МФО, а для банку це занадто. Не варто забувати і про відмови в підвищенні ліміту і видачі нових кредитів.
Ваша кредитна історія зіпсована.
Я з одного боку розумію банки, що в них немає гарантії виплат, але могли б піти на поступки наприклад якщо їм довести щомісячний дохід. Бо виходить банки мали б і для себе вигоду - томущо довгострокові кредити вигідні і позичальнику (спокійно виплачує) і банку (прибуток с ймовірністю вище ніж прибуток МФО яких всі шлють)
Незнаю, що за практика в банках пішла
 
Wolodymyrrr11, ліміт якраз 10% від доходу на місяць. Саме те,що треба. Більше не потрібно. Якщо вже більше, то біда.
Дадуть Вам ліміт на всю зп. Ви знімете. Витратите. Віддасте їм всю зп. Знову візьмете в МФО. З наступної зп знову доведеться десь щось брати...
З моменту зв'язку з МФО Ви перестали бути бажаним клієнтом банків. Як би це не звучало.
Переставайте шукати нові кредити. В цьому напрямку залізете тільки глибше.
 
Если есть просрочки в мфо никто новый кредит вам в банке точно не даст!!и зачем это вам?
 
Я з одного боку розумію банки, що в них немає гарантії виплат, але могли б піти на поступки наприклад якщо їм довести щомісячний дохід. Бо виходить банки мали б і для себе вигоду - томущо довгострокові кредити вигідні і позичальнику (спокійно виплачує) і банку (прибуток с ймовірністю вище ніж прибуток МФО яких всі шлють)
Незнаю, що за практика в банках пішла
На поступки не підуть. Враховується ваше кредитне навантаження - велика кількість МФО та платежі по інших кредитах
 
Если есть просрочки в мфо никто новый кредит вам в банке точно не даст!!и зачем это вам?
Мне важно балансировать между "забиванием на проценты МФО и погашения по мере заработка" и "чтобы друзья и родные не узнали о таком кол-ве МФО". Максимум трезвонят пусть с двух-трех. Так что думал взять в ПУМБ нормальную сумму
Ну ладно уже
 
Мне важно балансировать между "забиванием на проценты МФО и погашения по мере заработка" и "чтобы друзья и родные не узнали о таком кол-ве МФО". Максимум трезвонят пусть с двух-трех. Так что думал взять в ПУМБ нормальную сумму
Ну ладно уже
Про людей щоб не дізнались- ми це все пройшли. Оточення просіялось. Тим паче зараз. Думаю, якщо навіть зателефонують- чорт з ним. Просто, будь ласка, не лізьте далі в цю кабалу. Банка, скоріш за все, відмовить. Не лізьте в мфо.
 
Назад
Угорі Унизу