• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи потрібно платити колекторам якщо ВНН вже був знесений а вони дальше вимагають?

  • Автор теми Vasiok
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 407

Vasiok

Форумчанин
Реєстрація
23 Кві 2020
Дописи
99
Реакції
22
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Vasiok не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Цікавить таке питання чи хтось платив колекторам і чи потрібно платити після того як ВНН вже був знесений або якщо одні колектори продали іншим тому що ВНН був знесений, але вони дальше дзвонять і хочуть оплати.
 
Цікавить таке питання чи хтось платив колекторам і чи потрібно платити після того як ВНН вже був знесений або якщо одні колектори продали іншим тому що ВНН був знесений, але вони дальше дзвонять і хочуть оплати.
Уй їм на рило а не гроші.
Але це моя особиста думка.
Тим більше практично впевнений що вони вам ніяких документів, що підтверджують наявність цього "БОРГУ" НЕ НАДАЛИ
 
Ну після сносу внн вони можуть подати до суду,а можуть й забити.Вирішувати вам.Я вважаю,що це залежить від трьох речей.Поперше : 1) В залежності від суми тіла та її співвідношення до хотєлок.Наприклад,якщо тіло 2000 та нарахували 8000 і ви знесли внн,то я б забив болт ))) А якщо тіло 2000 а нарахували 40 000 і ви знесли,то я б закрив за 2-3 тиші,тому що якщо подадуть до суду і не дай Боже виграють,то буде дуже шкода 40+ тисяч.
Ну і по-друге,це само собою 2) Дивлячись на ваш фінансовий стан на цей період.Якщо у вас є на закриття кошти,та ви знов не будете позичати,щоб закрити шарагу.Ну і звісно ж ,не більш ніж за тіло кредиту,якщо і закривати.
Ну і третє : 3) Якщо вийшов срок позовної давності,то я гадаю,що навіть якщо й рипнуться до суду,шанси в них стрімко падають,тому якщо пройшло 3 роки з отримання кредиту,то я б забив ??
Ну це все моя особиста думка.Вирішувати вам.
 
А якщо тіло 2000 а нарахували 40 000 і ви знесли,то я б закрив за 2-3 тиші,тому що якщо подадуть до суду і не дай Боже виграють,то буде дуже шкода 40+ тисяч.
Не бачив жодного випадка таких розкладів ( х20 тіл ) щоб присуджували при професійному захисті.
Не нагоняй)
 
Не бачив жодного випадка таких розкладів ( х20 тіл ) щоб присуджували при професійному захисті.
Не нагоняй)
А я бачив ??? Нажаль.Навіть в ютубі,якась блогєрша вела канал,тіло 3000 та їй присудили 100+ тисяч,якщо не помиляюсь. Там дівчина ще була,якщо дуже цікаво пошукаю,вона захищалась,навіть в апеляції,точно не пам'ятаю.І суд став на бік кредитора.Нажаль ? (скриншот з її відео приложив,але йому більше року,не знаю,чи є ще у неї канал і то відео,якщо пошукати,може й знайдете)?
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-11-28-16-38-14-768_com.vanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-11-28-16-38-14-768_com.vanced.android.youtube.jpg
    64.3 Кб · Перегляди: 14
Останнє редагування:
А я бачив ??? Нажаль.Навіть в ютубі,якась блогєрша вела канал,тіло 3000 та їй присудили 100+ тисяч,якщо не помиляюсь. Там дівчина ще була,якщо дуже цікаво пошукаю,вона захищалась,навіть в апеляції,точно не пам'ятаю.І суд став на бік кредитора.Нажаль ?
Можливо треба було захист будувати з досвіченим юристом а не із знаннями блогера ))
 
Можливо треба було захист будувати з досвіченим юристом а не із знаннями блогера ))
Ну з цим вже я з вами солідарен ?? Що в неї там за захист я не знаю.Але я б все ж таки закрив,якщо с пару тисяч хотіли по внн дуже багато,от гріха подалі ??
Але то я,то справа кожного особиста ??
 
А я бачив ??? Нажаль.Навіть в ютубі,якась блогєрша вела канал,тіло 3000 та їй присудили 100+ тисяч,якщо не помиляюсь. Там дівчина ще була,якщо дуже цікаво пошукаю,вона захищалась,навіть в апеляції,точно не пам'ятаю.І суд став на бік кредитора.Нажаль ? (скриншот з її відео приложив,але йому більше року,не знаю,чи є ще у неї канал і то відео,якщо пошукати,може й знайдете)?
там суд був з аіа фінанс груп
 
Дякую.Не пам'ятав просто.Ну це ж кали?
нє. то кончені в плані судів кредит365
ну наскільки я зрозумів з тих відео. то людині від програшу ні холодно ні жарко. бо наміри були (чи вже переїхала на той момент) на пмж за кордон і не мала тут майна
 
нє. то кончені в плані судів кредит365
ну наскільки я зрозумів з тих відео. то людині від програшу ні холодно ні жарко. бо наміри були (чи вже переїхала на той момент) на пмж за кордон і не мала тут майна
Дякую.Точно.Згадав.Ну да,їй то було начхати.Але ж такі випадки є.І от той приклад мені дуже добре запам'ятався.Тому,з огляду на свій стаж у цих справах,мфошних ?,та з познань на особистому прикладі,й дав пораду.А там,нехай тс вирішує,закривати чи ні,після зносу внн.? Дякую,що нагадали деталі справи,на яку я зіслався ??
 
нє. то кончені в плані судів кредит365
ну наскільки я зрозумів з тих відео. то людині від програшу ні холодно ні жарко. бо наміри були (чи вже переїхала на той момент) на пмж за кордон і не мала тут майна
В мене ті гаврики (365) штук 20 тіл нарахували... ну це коли я ще пару років назад дивився по убкі...
А потім щезли і навіть не знаю де той борг. Вірніше не цікавлюсь.
 
Дякую.Точно.Згадав.Ну да,їй то було начхати.Але ж такі випадки є.І от той приклад мені дуже добре запам'ятався.Тому,з огляду на свій стаж у цих справах,мфошних ?,та з познань на особистому прикладі,й дав пораду.А там,нехай тс вирішує,закривати чи ні,після зносу внн.? Дякую,що нагадали деталі справи,на яку я зіслався ??
не буду стверджувати, але, здається, навіть апеляцію там не було подано, з тих же самих міркувань (пофіг). шукати те рішення реально ліньки, щоб пересвідчитись... але не суть
В мене ті гаврики (365) штук 20 тіл нарахували... ну це коли я ще пару років назад дивився по убкі...
А потім щезли і навіть не знаю де той борг. Вірніше не цікавлюсь.
не бачив щоб вони перепродавали, швидше за все так і залишився в аналах ( :sarcastic: ) їх архівів))
але активні зараз по судам, і доволі часто з їх представником в режимі відеоконференції... тому.. уважність не завадить. та ви і самі в курсі мабуть
 
Ну після сносу внн вони можуть подати до суду,а можуть й забити.Вирішувати вам.Я вважаю,що це залежить від трьох речей.Поперше : 1) В залежності від суми тіла та її співвідношення до хотєлок.Наприклад,якщо тіло 2000 та нарахували 8000 і ви знесли внн,то я б забив болт ))) А якщо тіло 2000 а нарахували 40 000 і ви знесли,то я б закрив за 2-3 тиші,тому що якщо подадуть до суду і не дай Боже виграють,то буде дуже шкода 40+ тисяч.
Ну і по-друге,це само собою 2) Дивлячись на ваш фінансовий стан на цей період.Якщо у вас є на закриття кошти,та ви знов не будете позичати,щоб закрити шарагу.Ну і звісно ж ,не більш ніж за тіло кредиту,якщо і закривати.
Ну і третє : 3) Якщо вийшов срок позовної давності,то я гадаю,що навіть якщо й рипнуться до суду,шанси в них стрімко падають,тому якщо пройшло 3 роки з отримання кредиту,то я б забив ??
Ну це все моя особиста думка.Вирішувати вам.
Дякую за поради)) Чесно кажучи не маю бажання та і можливості закривати їхні хотілки, одні нарахували 33 з 10 інші 25 з 12, і це колектори і деякі одні другим передали бо я зніс виконавче провадження) Хіба що за якусь символічну суму можу їм оплатити просто щоб закрити.
 
Назад
Угорі Унизу