• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

чи варто закривати кредит у форвард?

  • Автор теми Danna
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 735

Danna

Читач
Реєстрація
9 Лис 2021
Дописи
15
Реакції
7
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Danna не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго усім. Підкажіть чи варто закривати кредит у форвард. Чи все ж таки воно є банком русні.
 
Danna, да тут уже Вам решать. Вероятнее всего банк закроется, а все долги купит какая-то коллекторская компания, а может и не одна.
 
В начале войны разрешили не платить долги российским кредиторам.
Вот интересно, какие МФО российские?
Что-то у меня есть подозрение на Монетку.
 
В начале войны разрешили не платить долги российским кредиторам.
Вот интересно, какие МФО российские?
Что-то у меня есть подозрение на Монетку.
Хто дозволив?
І про яких російських кредиторів йдеться?
Нерідко кінцевим бенефіціаром фінансової компанії є громадянин Грузії або ж Кіпру... яким чином це може її робити не українською?
 
Доброго усім. Підкажіть чи варто закривати кредит у форвард. Чи все ж таки воно є банком русні.
Мое мнение, что любой кредит / долг нужно закрывать. Вопрос только в том, на каких условиях. Даже если этот банк руснявый, чего я не знаю, то долг все равно продадут кому-то, и все равно придется рано или поздно заплатить.
 
Мое мнение, что любой кредит / долг нужно закрывать. Вопрос только в том, на каких условиях. Даже если этот банк руснявый, чего я не знаю, то долг все равно продадут кому-то, и все равно придется рано или поздно заплатить.
Взагалі не факт.
Тим більше коли, припустим, людина брала образно 10тис, віддала переплат на 50, а "кредитори" ще хотять 20.
Були раніше випадки коли люди ще й з них саміх гроші вибивали через суди або колишній нацкомфін.
 
Взагалі не факт.
Тим більше коли, припустим, людина брала образно 10тис, віддала переплат на 50, а "кредитори" ще хотять 20.
Були раніше випадки коли люди ще й з них саміх гроші вибивали через суди або колишній нацкомфін.
Ну это уже ситуации, когда люди совершали неверные действия. Когда писал, то не брал такое в расчет, если честно.
Взагалі не факт.
Тим більше коли, припустим, людина брала образно 10тис, віддала переплат на 50, а "кредитори" ще хотять 20.
Були раніше випадки коли люди ще й з них саміх гроші вибивали через суди або колишній нацкомфін.
Мой посыл в том, что если что-то брал, то надо отдать :)
 
Назад
Угорі Унизу