• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи впливають прострочки по кредиту при влаштуванні на роботу?

Ksu359

Форумчанин
Реєстрація
14 Жов 2021
Дописи
55
Реакції
41
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ksu359 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, може хтось знає, завтра маю йти на співбесіду, на заправку ОККО? Чи може вплинути те що маю просрочки на влаштування? Знаю що там служба безпеки провіряє дані, що саме провіряють?
 
Доброго дня, може хтось знає, завтра маю йти на співбесіду, на заправку ОККО? Чи може вплинути те що маю просрочки на влаштування? Знаю що там служба безпеки провіряє дані, що саме провіряють?
Надо идти и пробовать. Завтра и узнаете)
 
Доброго дня, може хтось знає, завтра маю йти на співбесіду, на заправку ОККО? Чи може вплинути те що маю просрочки на влаштування? Знаю що там служба безпеки провіряє дані, що саме провіряють?
доброго вечора, налаштуйте себе на позитив в першу чергу та вірте, що все буде добре, а чи перевіряють, то начебто ні
 
Доброго дня, може хтось знає, завтра маю йти на співбесіду, на заправку ОККО? Чи може вплинути те що маю просрочки на влаштування? Знаю що там служба безпеки провіряє дані, що саме провіряють?
Не влияют просрочки и даже открытые ИП не влияют. Работал с открытыми ИП на заправке Socar.
 
Дя
Не влияют просрочки и даже открытые ИП не влияют. Работал с открытыми ИП на заправке Socar.

Не влияют просрочки и даже открытые ИП не влияют. Работал с открытыми ИП на заправке Socar.
Дякую, трохи обнадіює, а то роботи треба, а страх що відмовлять через ті прокляті кредити?
 
може хтось знає, завтра маю йти на співбесіду, на заправку ОККО?
ОККО довольно крупная сеть АЗС, а, если почитаете, что рассказывает о ней ее основатель Виталий Антонов, то можно предположить, что шансы устроиться на АЗС ОККО у Вас очень велики.
Думаю, кредитную историю Вашу смотреть не будут, ведь сейчас 80% населения нашей н сидит в кредитах. Кто же тогда работать будет, если не брать людей с кредитами на работу.
Вообще, иногда задумываюсь, что это дискриминация в чистом виде, если не берут на работу с наличием кредита. Фактически бросают на голодную смерть.
 
Назад
Угорі Унизу