• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чоловік оформив багато кредитів. Чим це загрожує?

В процесі якраз

З цим убкі нічого не зрозуміло. Пише статус кредиту відкритий, звертаюся в банк, вони кажуть, що все закрито! Як таке може бути?
Так є в убкі чи нема?У вас в банку кредит чи в МФО?
Ви пишете,і самі собі противоречите.
 
Так мілоан прислав що на мені кредит, чому тоді в убках немає
а чого вам тоді банк має добавляти запис в убкі, якщо кредит у мілоан? шукайте запис від мілоан, кредитори самі подають інфу в убкі, незалежно від того банк чи шарага (хоча і те і те шарага)
 
Так є в убкі чи нема?У вас в банку кредит чи в МФО?
Ви пишете,і самі собі противоречите.
Ви не розумієте?
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
 
Ви не розумієте?
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Я ніколи не дивилась в убкі))
Але хіба там показуються організації,де прив'язана карта?
 
Ви не розумієте?
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Так вы писали что кредитных карт у вас нет.
 
Думала чогось там червоним написано "борг"такий то такий,там то там))
 
Ви не розумієте?
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Ви казали, що у вас не кредитні карти. І немає жодних кредитів в банках. А гроші на карті, то це в ваші власні кошти. То як вони можуть відображатися в убкі? В убкі не відображаються дебетні, або карти для соц виплат - лише кредитні. Ви просто самі собі заперечуєте.
 
В процесі якраз

З цим убкі нічого не зрозуміло. Пише статус кредиту відкритий, звертаюся в банк, вони кажуть, що все закрито! Як таке може бути?
???
Ви не розумієте?
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Переведіть.
 
Ви казали, що у вас не кредитні карти. І немає жодних кредитів в банках. А гроші на карті, то це в ваші власні кошти. То як вони можуть відображатися в убкі? В убкі не відображаються дебетні, або карти для соц виплат - лише кредитні. Ви просто самі собі заперечуєте.
Невірно, в УБКІ відображаються кредитні карти з 0 лімітом. І не всі МФО подають КІ в УБКІ.
 
Невірно, в УБКІ відображаються кредитні карти з 0 лімітом. І не всі МФО подають КІ в УБКІ.
Так кредитні, навіть з лімітом 0 відображаються , я не спорю. Але ж дівчина казала, що в неї взагалі немає кредитних карток в банках. І що є лише зарплатна карта.
 
Так кредитні, навіть з лімітом 0 відображаються , я не спорю. Але ж дівчина казала, що в неї взагалі немає кредитних карток в банках. І що є лише зарплатна карта.
Так на зарплатну можуть овер встановити і потім внести в УБКІ.
 
15663938241100073391.jpg


:sarcastic: :sarcastic:
 
А якого-небудь автолізингу чи іпотеки в анамнезі нема?
 
Назад
Угорі Унизу