• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чоловік оформив багато кредитів. Чим це загрожує?

Пише статус кредиту відкритий, звертаюся в банк, вони кажуть, що все закрито! Як таке може бути?
Сума яка тм по банку написана?
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Де ви там таке знайшли?) можна скрін??
Мені прийшло смс що я в мілоан винна гроші
На сайті убки інфо про мої картки лише, що вони є і все, в статусі відкритий. В убкі не пише: кредит Мілоан, чи ше шось таке
Значить у вас там немає кредиту. Мілоан подає в убкі
 
Сума яка тм по банку написана?

Де ви там таке знайшли?) можна скрін??

Значить у вас там немає кредиту. Мілоан подає в убкі
И он делает запрос в это убки перед выдачей.и инфу вносит.
 
Так вы писали что кредитных карт у вас нет.
Де ви прочитали, що в мене є кредитні картки?? В мене є картки на яку я отримувала з/п, карта для виплат. Моно банку ! З чого ви взяли, що вони кредитні! Банк не має права заставити відкриту кредитну карту, лише та, яка вам потрібна! При відкритті картки, просили взяти кредитну, я відмовляла, бо ними не користуюся
Ви казали, що у вас не кредитні карти. І немає жодних кредитів в банках. А гроші на карті, то це в ваші власні кошти. То як вони можуть відображатися в убкі? В убкі не відображаються дебетні, або карти для соц виплат - лише кредитні. Ви просто самі собі заперечуєте.
В убкі відображається картка по приват банку з балансом 0, на ній нічого немає, кредитний ліміт 0. Моно банк видав чорну електронну картку, я там теж одразу встановила кредитний ліміт 0. Тому і пише в убкі, що статус відкритий, але 0. Я вже зв’язалася з обома банками, вони повідомили, що кредитів по цих картках немає!
Питання відкрите, мілоан стверджує, що є кредит, але в убкі він не відображається!!!
Сума яка тм по банку написана?

Де ви там таке знайшли?) можна скрін??

Значить у вас там немає кредиту. Мілоан подає в убкі
Все в убкі по нулях, моно і приват. Зв’язалася з цими банками кажуть, що кредитів немає. Мілоан в особистому кабінеті пише, що вже 6,000. Чоловік каже, що брав!
 
Останнє редагування:
Тому й дзвоню по тих організаціях де в убкі відображається прив’язана картка
Ну а де ви таку інформацію знайшли? І по яких організаціях дзвоните?
Все в убкі по нулях, моно і приват. Зв’язалася з цими банками кажуть, що кредитів немає
Це просто кредитні карти. Навіть з 0 лімітом вони відображаються в убкі. Тут нічого дивного
 
Ну а де ви таку інформацію знайшли? І по яких організаціях дзвоните?
В убкі пише. Приват банк, монобанк. Це ті банки в яких в мене відкриті картки. Пише статус пролонгований і відкритий. Але сума 0. Як мені пояснили в банках, то це картка яка дозволяє отримувати кредит, але в мене його немає! Отак
Ну а де ви таку інформацію знайшли? І по яких організаціях дзвоните?

Це просто кредитні карти. Навіть з 0 лімітом вони відображаються в убкі. Тут нічого дивного
Я вже зрозуміла після пояснення працівниками, але я з такиминіколи не зіштовхувалася, тому мені потрібно було роз’яснення компетентної людини. Працівники все пояснили
 
Де ви прочитали, що в мене є кредитні картки?? В мене є картки на яку я отримувала з/п, карта для виплат. Моно банку ! З чого ви взяли, що вони кредитні! Банк не має права заставити відкриту кредитну карту, лише та, яка вам потрібна! При відкритті картки, просили взяти кредитну, я відмовляла, бо ними не користуюся

В убкі відображається картка по приват банку з балансом 0, на ній нічого немає, кредитний ліміт 0. Моно банк видав чорну електронну картку, я там теж одразу встановила кредитний ліміт 0. Тому і пише в убкі, що статус відкритий, але 0. Я вже зв’язалася з обома банками, вони повідомили, що кредитів по цих картках немає!
Питання відкрите, мілоан стверджує, що є кредит, але в убкі він не відображається!!!

Все в убкі по нулях, моно і приват. Зв’язалася з цими банками кажуть, що кредитів немає. Мілоан в особистому кабінеті пише, що вже 6,000. Чоловік каже, що брав!
Шановна, вы успокойтесь немного. Как вы написали,так вам и задают вопросы. Не можете нормально написать, не пишите вооооооообще.
 
В убкі пише. Приват банк, монобанк. Це ті банки в яких в мене відкриті картки. Пише статус пролонгований і відкритий. Але сума 0. Як мені пояснили в банках, то це картка яка дозволяє отримувати кредит, але в мене його немає! Отак

Я вже зрозуміла після пояснення працівниками, але я з такиминіколи не зіштовхувалася, тому мені потрібно було роз’яснення компетентної людини. Працівники все пояснили
То у вас в убкі тільки два цих записи (моно і приват) і все? Немає ніяких кредитів?
 
Назад
Угорі Унизу