• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чоловік військовослужбовець, чи можливо списати борги?

один спосіб звісно є, але Вам він не сподобається.
Не знаю чи вірно ви мене зрозуміли.Були часи коли необхідні були гроші,а кредити брала на себе, чоловікові їх просто не видавали.А зараз, при зверненні до МФО та банків з проханням не нараховувати %,одна відповідь,Ви військова.А от саме мій чоловік військовий Зсу.Якщо МФО роблять переуступку позик,чому я не можу переоформити свої зобов'язання
 
Не знаю чи вірно ви мене зрозуміли.Були часи коли необхідні були гроші,а кредити брала на себе, чоловікові їх просто не видавали.А зараз, при зверненні до МФО та банків з проханням не нараховувати %,одна відповідь,Ви військова.А от саме мій чоловік військовий Зсу.
почитайте уважно і до кінця тему Чоловік військовий, може допоможе
чому я не можу переоформити свої зобов'язання
гугл каже, що теоретично можливо при наявності згоди того на кого переоформлюється, наявності у нього гарної кредитної історії та обгрунтованої причини переоформлення, але цей шлях доволі хиткий і сумнівний як на мене
 
Останнє редагування:
почитайте уважно і до кінця тему Чоловік військовий, може допоможе

гугл каже, що теоретично можливо при наявності згоди того на кого переоформлюється, наявності у нього гарної кредитної історії та обгрунтованої причини переоформлення, але цей шлях доволі хиткий і сумнівний як на мене
Чоловік не проти,аби закритись за тіло
 
Не знаю чи вірно ви мене зрозуміли.Були часи коли необхідні були гроші,а кредити брала на себе, чоловікові їх просто не видавали.А зараз, при зверненні до МФО та банків з проханням не нараховувати %,одна відповідь,Ви військова.А от саме мій чоловік військовий Зсу.Якщо МФО роблять переуступку позик,чому я не можу переоформити свої зобов'язання
Ви серйозно? Ніхто з МФО того робити не будуть. В банках то зробити проблематично а в тих посіпак взагалі нереально.
 
Назад
Угорі Унизу