• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чому списали кошти

а где в нем написано, что нельзя списывать со счета?)))
Наскільки я зрозумів на період вій.ст. не блокуються рахунки і відповідно не списуються з них кошти по ВП? Чи що дає цей закон як для боржника?
 
Останнє редагування:
Наскільки я зрозумів на період вій.ст. не блокуються рахунки і відповідно не списуються з них кошти по ВП?
нет в этом законе запрета на списание)))
да и запрета на арест нет, если уже быть точным в формулировках.
 
нет в этом законе запрета на списание)))
да и запрета на арест нет, если уже быть точным в формулировках.
Так що він мені д[UWSL]ає, як боржнику? Вп на 9000, мій рахунок будуть "чистити" під 0 постійно, відразу як там зявляться якісь кошти? Тобто отримати зарплату шансів немає? В чому + закону?[/UWSL]
 
Так що він мені д[UWSL]ає, як боржнику? Вп на 9000, мій рахунок будуть "чистити" під 0 постійно, відразу як там зявляться якісь кошти? Тобто отримати зарплату шансів немає? В чому + закону?[/UWSL]
откуда же, мне знать помог вам этот закон чем то или нет?
я не думаю, что его принимали конкретно для вас. есть же люди у которых счета были с арестами и там были деньги, которые исполнитель по той или иной приничне не списывал. да и там же речь не только о счетах)) но и о зп.
получайте через почту зп. пробуйте успеть снять, до того как банк спишет
 
откуда же, мне знать помог вам этот закон чем то или нет?
я не думаю, что его принимали конкретно для вас. есть же люди у которых счета были с арестами и там были деньги, которые исполнитель по той или иной приничне не списывал. да и там же речь не только о счетах)) но и о зп.
получайте через почту зп. пробуйте успеть снять, до того как банк спишет
Вп на 9000, я розумів так, приходить в банк лист на таку суму, блокується рахунок, коли зявляється на рах. відповідна сума вона перераховується стягувачу. Сьгодні 90гр. зняли, піду закину 1гр. що знову знімуть?
 
Вп на 9000, я розумів так, приходить в банк лист на таку суму, блокується рахунок, коли зявляється на рах. відповідна сума вона перераховується стягувачу. Сьгодні 90гр. зняли, піду закину 1гр. що знову знімуть?
посмотрите в АСВП на какую сумму платежное требование выставленно.
как будет списывать банк, я без малейшего))) будет ждать накопления, списывать по гривне...вопрос к банку
 
Назад
Угорі Унизу