• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чому виконавче провадження не така вже й страшна хрінь)))))

Gwynblaidd

Arthglyfar
✩ Premium ✩
Реєстрація
16 Чер 2021
Дописи
2,086
Реакції
5,432
Бали
953
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Gwynblaidd не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Цікава стаття трапилась мені сьогодні)))) хочу з вами нею поділитись. Звичайно, я не зустрів у ній ВП по кредитах, але цифри все одно вражають)))
Еспресо : У Верховній Раді 180 депутатів є боржниками, - Youcontrol.
 
Дай вгадаю, там аліменти і штрафи по пдд
 
Внимание! Нарушение правил форума!

Пункт 3.4.

Тревога! Тревога! Тревога!
 
Дай вгадаю, там аліменти і штрафи по пдд
Тут і гадати не потрібно, бо в статті це чітко зазначено...

"Найпоширенішою причиною виконавчих пповаджень є стягнення коштів за адміністративні правопорушення: штрафи за порушення правил дорожнього руху, аліменти, витрати виконавчого збору та провадження, конфіскація майна вилученого митними органами тощо."
 
Цікава стаття трапилась мені сьогодні)))) хочу з вами нею поділитись. Звичайно, я не зустрів у ній ВП по кредитах, але цифри все одно вражають)))
Еспресо : У Верховній Раді 180 депутатів є боржниками, - Youcontrol.
А ви думали там сидять ангели небесні?????
Цікава стаття трапилась мені сьогодні)))) хочу з вами нею поділитись. Звичайно, я не зустрів у ній ВП по кредитах, але цифри все одно вражають)))
Еспресо : У Верховній Раді 180 депутатів є боржниками, - Youcontrol.
У кожного своі є "хвости"
 
Тут і гадати не потрібно, бо в статті це чітко зазначено...

"Найпоширенішою причиною виконавчих пповаджень є стягнення коштів за адміністративні правопорушення: штрафи за порушення правил дорожнього руху, аліменти, витрати виконавчого збору та провадження, конфіскація майна вилученого митними органами тощо."
Бач, я вгадав)
 
Назад
Угорі Унизу