• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Что делать с долгом в Credit365

  • Автор теми Larisa13
  • Дата початку
  • Відповіді 23
  • Перегляди 2K
Вони через 30 днів пропонують реструктуризацію, але при умові, що перший платіж буде дорівнювати тілу кредиту.
Нахіба воно таке треба) якщо вже платіж, то він має бути першим і останнім, після отримання гарантійного листа і в сумі не більше тіла + відсоток до протермінування - особисто моя позиція.
 
У меня микро кредит уже просрочен, осталась без работы и соцвыплат, тоесть платить нечем, тело кредита 10000, а должна уже сегодня 36700, просила реструктуризацию, не соглашаются. Обратилась за помощью в интернете "адвокат" в итоге заплатила последние деньги, а толку 0. Не знаю чего ожидать и что делать.
Прости им всё.Ты их и так не плохо нагрела
 
Нахіба воно таке треба) якщо вже платіж, то він має бути першим і останнім, після отримання гарантійного листа і в сумі не більше тіла + відсоток до протермінування - особисто моя позиція.
Мене в свій час достали, точніше не мене, а батьків, а вони в мене вірять у всея що їм скажуть.
Довелось закрити по реструктуризації майже 18 тис, якщо не помиляюсь з 6 тіла.
Достали батьків десь через пів року протермінувпння
30 дней, я боюсь какой процент будет.
Доволі лояльний, в порівнянні з іншими.
Та і на те вона і реструктуризація, щоб всерівно забрати більше, ніж то може бути
 
У меня микро кредит уже просрочен, осталась без работы и соцвыплат, тоесть платить нечем, тело кредита 10000, а должна уже сегодня 36700, просила реструктуризацию, не соглашаются. Обратилась за помощью в интернете "адвокат" в итоге заплатила последние деньги, а толку 0. Не знаю чего ожидать и что делать.
потеряйте их из своей жизни совсем
 
Назад
Угорі Унизу