• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Что-то меняется с 1 июля

  • Автор теми Olhaaa
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 3K
Я теперь точно забила на коллекторов так как в Мариуполе нет больше ни квартиры нифига , хай приезжают ищут )
 
Я теперь точно забила на коллекторов так как в Мариуполе нет больше ни квартиры нифига , хай приезжают ищут )
А вони вам дзвонять????
Вони звісно розповідають, що люди з Маріуполя чи Харкова всі вже проплатити, це тільки ми в нерозбомблених містах маніпулюємо ситуацією. Але не кажіть, що вони вам ще мають нахабство дзвонити
 
А вони вам дзвонять????
Вони звісно розповідають, що люди з Маріуполя чи Харкова всі вже проплатити, це тільки ми в нерозбомблених містах маніпулюємо ситуацією. Але не кажіть, що вони вам ще мають нахабство дзвонити

Мне нет но о бо мне звонят отчиму он в Киеве живет
 
вони просто стараються хоч якісь гроші вибити
Та вони і в минулому місяці намагалися, але не так активно і нахабно. Можливо через те що я спілкуюся з ними
Мне нет но о бо мне звонят отчиму он в Киеве живет
Мдааа, хватает же наглости
 
Та вони і в минулому місяці намагалися, але не так активно і нахабно. Можливо через те що я спілкуюся з ними

Мдааа, хватает же наглости
із-за того, що Ви спілкуєтесь з ними!
 
із-за того, що Ви спілкуєтесь з ними!
Та я вже це зрозуміла. Брала слухавку, щоб батьків не турбували. Але чим більше спілкуєшься, ще й платиш частково. То тим більше вони нахабніють
 
Та я вже це зрозуміла. Брала слухавку, щоб батьків не турбували. Але чим більше спілкуєшься, ще й платиш частково. То тим більше вони нахабніють
Будете Вы отвечать на их звонки или не будете, они все равно будут звонить третьим лицам. Их интересует только оплата.
 
Будете Вы отвечать на их звонки или не будете, они все равно будут звонить третьим лицам. Их интересует только оплата.
Ну поки що не дзвонять. А так то да, я розумію це. Е гроші подзвонили одразу після розмови зі мною.
Інші поки що дзвонять тільки мені, і с деякими я вирішую питання поступово
 
Назад
Угорі Унизу