• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чудная организация)

11382.5 грн!

Наслідки примусового стягнення:
- буде припинений рух всіх безготівкових коштів - арешт всiх рахункiв! Знімається арешт з рахунку в дуже тривало і складно. Спроба відкрити новi рахунки не має сенсу, бо вони будуть негайно заблокованi

- арешт рухомого та нерухомого майна. Термінів закриття виконавчого провадження не існує, в середньому по країні рік і більше. Але якщо майно буде заарештовано, то інформація про арешт залишиться назавжди, навіть якщо виробництво закриють.

- запис в єдиному реєстрі боржників - теж залишиться навiть коли виробництво буде закрито.

- обмеження пересування кордону України

Терміново внести часткову або повну оплату для уникнення стягнення боргу примусово!

Юридичний відділ ТОВ "Фінтаргет"
тел: +380985769891
VIBER +380985769891
Telegram: @Microcash_FT109
MICROCASH
До этого долг составлял 70000грн)
Вот и удивляюсь как так
самые нормальные они. ведут себя тихо никому не звонят и уступки идут быстро
 
Ми досі не отримали від Вас обов'язковий платіж за користування кредитними коштами в компанії MICROCASH. У вас 11382.5 - сума заборгованості. Завтра Ваш борг збільшиться. Зараз для Вас є можливість закрити кредит на лояльних умовах зі списанням, виходьте на зв'язок!!
У разі невиконання умов електронного кредитного договору, сума отриманого кредиту, проценти за користування ним та проценти за прострочення терміну повернення кредиту, може підлягати примусовому стягненню в судовому порядку.
В договорі п.2 та п.3; Ви зазначили:
2. Погоджуюсь отримати Кредит та виконувати умови Договору і підтверджую, що всі
умови Договору мені зрозумілі та не потребують додаткового тлумачення.

3. Підписанням цієї Заявки-Приєднання, керуючись Законом України "Про захист
персональних даних", підтверджую надання беззастережної згоди (дозволу) на обробку
своїх персональних даних, зокрема, їх збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання,
адаптування, зміну (в тому числі за зверненням третіх осіб), поновлення, використання і
поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу Третім особам для роботи із
звернення стягнення заборгованості за Договором у разі неналежного його виконання без
будь-якого попереднього попередження мене про передачу таких даних)_

В п.5 в договорі
5. Cвоїм підписом підтверджую, що вся інформація в цій Заяві-приєднання до Договору є
достовірною, повною, що мені відомий зміст статей 190, 192, 209, 222 Кримінального
Кодексу України щодо відповідальності за неподання недостовірної інформації з метою
отримання Кредиту.

Будь - ласка вийдіть на зв'язок та дотримайтесь умов підписаного довору. Не реагуючи на листи, Ви підтверджуєте відмову від оплати. Таким чином, компанія змушена розпочати примусове стягнення заборгованності згідно діючого Законодавства України.
Питання за телефоном:
+380985769891
Viber: +380985769891
Whatsapp: +380985769891
Telegram: @Microcash_FT109
 
Ми досі не отримали від Вас обов'язковий платіж за користування кредитними коштами в компанії MICROCASH. У вас 11382.5 - сума заборгованості. Завтра Ваш борг збільшиться. Зараз для Вас є можливість закрити кредит на лояльних умовах зі списанням, виходьте на зв'язок!!
У разі невиконання умов електронного кредитного договору, сума отриманого кредиту, проценти за користування ним та проценти за прострочення терміну повернення кредиту, може підлягати примусовому стягненню в судовому порядку.
В договорі п.2 та п.3; Ви зазначили:
2. Погоджуюсь отримати Кредит та виконувати умови Договору і підтверджую, що всі
умови Договору мені зрозумілі та не потребують додаткового тлумачення.

3. Підписанням цієї Заявки-Приєднання, керуючись Законом України "Про захист
персональних даних", підтверджую надання беззастережної згоди (дозволу) на обробку
своїх персональних даних, зокрема, їх збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання,
адаптування, зміну (в тому числі за зверненням третіх осіб), поновлення, використання і
поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу Третім особам для роботи із
звернення стягнення заборгованості за Договором у разі неналежного його виконання без
будь-якого попереднього попередження мене про передачу таких даних)_

В п.5 в договорі
5. Cвоїм підписом підтверджую, що вся інформація в цій Заяві-приєднання до Договору є
достовірною, повною, що мені відомий зміст статей 190, 192, 209, 222 Кримінального
Кодексу України щодо відповідальності за неподання недостовірної інформації з метою
отримання Кредиту.

Будь - ласка вийдіть на зв'язок та дотримайтесь умов підписаного довору. Не реагуючи на листи, Ви підтверджуєте відмову від оплати. Таким чином, компанія змушена розпочати примусове стягнення заборгованності згідно діючого Законодавства України.
Питання за телефоном:
+380985769891
Viber: +380985769891
Whatsapp: +380985769891
Telegram: @Microcash_FT109
Весь этот текст вмещается в одно предложение :
"Я ходю и пистю всё какую-то уйню". Тчк
 
Blonda1992, как много пустого текста...
 
Ми досі не отримали від Вас обов'язковий платіж за користування кредитними коштами в компанії MICROCASH. У вас 11382.5 - сума заборгованості. Завтра Ваш борг збільшиться. Зараз для Вас є можливість закрити кредит на лояльних умовах зі списанням, виходьте на зв'язок!!
У разі невиконання умов електронного кредитного договору, сума отриманого кредиту, проценти за користування ним та проценти за прострочення терміну повернення кредиту, може підлягати примусовому стягненню в судовому порядку.
В договорі п.2 та п.3; Ви зазначили:
2. Погоджуюсь отримати Кредит та виконувати умови Договору і підтверджую, що всі
умови Договору мені зрозумілі та не потребують додаткового тлумачення.

3. Підписанням цієї Заявки-Приєднання, керуючись Законом України "Про захист
персональних даних", підтверджую надання беззастережної згоди (дозволу) на обробку
своїх персональних даних, зокрема, їх збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання,
адаптування, зміну (в тому числі за зверненням третіх осіб), поновлення, використання і
поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу Третім особам для роботи із
звернення стягнення заборгованості за Договором у разі неналежного його виконання без
будь-якого попереднього попередження мене про передачу таких даних)_

В п.5 в договорі
5. Cвоїм підписом підтверджую, що вся інформація в цій Заяві-приєднання до Договору є
достовірною, повною, що мені відомий зміст статей 190, 192, 209, 222 Кримінального
Кодексу України щодо відповідальності за неподання недостовірної інформації з метою
отримання Кредиту.

Будь - ласка вийдіть на зв'язок та дотримайтесь умов підписаного довору. Не реагуючи на листи, Ви підтверджуєте відмову від оплати. Таким чином, компанія змушена розпочати примусове стягнення заборгованності згідно діючого Законодавства України.
Питання за телефоном:
+380985769891
Viber: +380985769891
Whatsapp: +380985769891
Telegram: @Microcash_FT109
А зачем Вы вывалили весь этот текст? Удивить нас хотели?
 
Просто любопытно кому ещё приходило
Всем, у кого по ним просрочка. Каждый день на электронку пишут всякую чушь. Ещё и считают дни просрочки (хоть знаю сколько до СИДа осталось)
 
Blonda1992, Возможно точку случайно поставили...
 
Всем, у кого по ним просрочка. Каждый день на электронку пишут всякую чушь. Ещё и считают дни просрочки (хоть знаю сколько до СИДа осталось)
Интересно, а это мне одной неделю назад дали 2 часа на оплату, или же "примим меры" и теперь молчат уже 9 дней?
 
Интересно, а это мне одной неделю назад дали 2 часа на оплату, или же "примим меры" и теперь молчат уже 9 дней?
Да какие там меры? новый бред сочиняют, это все их меры
 
Ага... сегодня от них письмо ...оплатите 24532 ( до это уже 100 с лихом было) и займ погашен... Это при теле то 5000
Так они с января почему то всем свои% списали. У меня тоже было больше 80тыс, сейчас пишут 18 тыс.
 
До 50 дня слали чисто напоминания :сегодня-Чому немає оплати за кредитом? 50й день прострочення і сума 5316.16грн! Борг росте щодня. З повагою компанія "Microcash". Зворотній зв'язок Viber/Telegram 0636025072 або 0995117505
 
Так як Ви відмовилися від добровільного погашення боргу по кредиту MicroCash на лояльних умовах будете відповідачем у справі про примусове стягнення!
Ваша відповідальність виникла з моменту передання грошей на Вашу картку!
Без отримання листа на адресу електронної пошти та смс-повідомлення, без здійснення входу на сайт ТОВ "Фінтаргет" (ТМ MicroCash) за допомогою логіна особистого кабінету і пароля особистого кабінету кредитний договір не був би укладений.
Ви живете в правовій державі де відносини за договорами регулюються положеннями Цивільного та Кримінального кодексів України.
Кредитором підготовлені документи для отримання виконавчого напису нотаріуса на Вашому кредитному договорі щодо позасудового стягнення 6100 грн !
Усі активний банківські картки будуть заблоковані, відкрити нові рахунки Ви не зможете, Ваші персональні дані та інформація по неоплаченному боргу з'являться у всіх публічних реєстрах боржників!
Розмір боргу буде збільшено! Буде відповідальність за шахрайство в кредитуванні!

Юридичний відділ ТОВ "Фінтаргет"
тел: +380503449911; +380963449911; +380733449911
VIBER +380999109369 або Telegram: +380687438069
MICROCASH

пришло сегодня, интересно действительно ли это? хотя я не верю но вдруг такое произойдет
 
Назад
Угорі Унизу