• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Цікава погроза від Преміум Актву, в СБУ чи що?

Лиска

✩ Premium ✩
Реєстрація
13 Лип 2021
Дописи
1,415
Реакції
3,271
Бали
1,393
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Лиска не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дозвонилися мені ці курки з номеру +38063 631 5069
Якщо що, в мене не визначився, тому взяла слухалку.
Спочатку все, як завжди. Хочемо грошей, хоч частками, а чому ви нас вважаєте шахраями і так далі.
А в фіналі дуже така незвична погроза:
"Якщо ви не хочете нормально сплачувати, то КОЛИ ваше місто захватять орки, а ВОНИ ЙОГО ЗАХВАТЯТЬ, ви будете вже їм пояснювати, чому не платили і розбиратися з боргами, а вони вміють".
Це як так? Просто дурість чи можна вже скидати в СБУ запис розмови з приміткою, компанія зізнається в том, що співпрацює з орками? Бо інакше це якось і не сприймається.

Ні, не страшно, маячня, звісно. Крім того натяку на те, що Преміум Актив співпрацює вже чи планує таку співпрацю з орками.
 
Дозвонилися мені ці курки з номеру +38063 631 5069
Якщо що, в мене не визначився, тому взяла слухалку.
Спочатку все, як завжди. Хочемо грошей, хоч частками, а чому ви нас вважаєте шахраями і так далі.
А в фіналі дуже така незвична погроза:
"Якщо ви не хочете нормально сплачувати, то КОЛИ ваше місто захватять орки, а ВОНИ ЙОГО ЗАХВАТЯТЬ, ви будете вже їм пояснювати, чому не платили і розбиратися з боргами, а вони вміють".
Це як так? Просто дурість чи можна вже скидати в СБУ запис розмови з приміткою, компанія зізнається в том, що співпрацює з орками? Бо інакше це якось і не сприймається.

Ні, не страшно, маячня, звісно. Крім того натяку на те, що Преміум Актив співпрацює вже чи планує таку співпрацю з орками.
думаю дурість, але за неї треба вчити. Сподіваюсь розмову записала
 
думаю дурість, але за неї треба вчити. Сподіваюсь розмову записала
Записала. Куди скидати, щоб саме як колабраціонистів їх перевіряли? На лінію довіри СБУ (здається, через дію можна або в телеграмі)? Чи ще як? Ніколи не було ще потреби такої.
 
Якщо ви не хочете нормально сплачувати, то КОЛИ ваше місто захватять орки, а ВОНИ ЙОГО ЗАХВАТЯТЬ, ви будете вже їм пояснювати, чому не платили і розбиратися з боргами, а вони вміють
Это ппц... Ещё одно подтверждение тому, что в таких конторах, и в частности в этой, работают нелюди
 
Записала. Куди скидати, щоб саме як колабраціонистів їх перевіряли? На лінію довіри СБУ (здається, через дію можна або в телеграмі)? Чи ще як? Ніколи не було ще потреби такої.
Спробуй скрізь де тільки можна
Можу дати контакти нашого місцевого СБУ
 
Записала. Куди скидати, щоб саме як колабраціонистів їх перевіряли? На лінію довіри СБУ (здається, через дію можна або в телеграмі)? Чи ще як? Ніколи не було ще потреби такої.
Кидай у чат-бот СБУ та бажано продублювати у ваше обласне управління.
Уродів треба карати.
 
Дозвонилися мені ці курки з номеру +38063 631 5069
Якщо що, в мене не визначився, тому взяла слухалку.
Спочатку все, як завжди. Хочемо грошей, хоч частками, а чому ви нас вважаєте шахраями і так далі.
А в фіналі дуже така незвична погроза:
"Якщо ви не хочете нормально сплачувати, то КОЛИ ваше місто захватять орки, а ВОНИ ЙОГО ЗАХВАТЯТЬ, ви будете вже їм пояснювати, чому не платили і розбиратися з боргами, а вони вміють".
Це як так? Просто дурість чи можна вже скидати в СБУ запис розмови з приміткою, компанія зізнається в том, що співпрацює з орками? Бо інакше це якось і не сприймається.

Ні, не страшно, маячня, звісно. Крім того натяку на те, що Преміум Актив співпрацює вже чи планує таку співпрацю з орками.
В мене вони теж обьявилися,спустя 2 рочки..Все по стандарту,будинок заберуть,дитину заберуть.На що були послані на х....і оплату отримають колись....Як будуть в мене зайві кошти...
 
В мене вони теж обьявилися,спустя 2 рочки..Все по стандарту,будинок заберуть,дитину заберуть.На що були послані на х....і оплату отримають колись....Як будуть в мене зайві кошти...
То ви так м'яко написали "ніколи"? )))
 
ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЯ!!! Вибачаюсь відразу, за те, що скажу нижче (будем вважати, що це фразеологізми, накипіло просто...)
Ахахахха, вони живі))) Треба буде знову Вітьку Івановичу набрати, бо я думаю цей пацюк оформив собі інвалідність(надіюсь першу групу), адже адекватна людина НІКОЛИ не піде в колектори, адже це як треба впасти в дитинстві, щоб так себе зневажати, тим паче, що ці всі чорти, "наголошую: ЧОРТИ!!!!" видають КРЕДИТИ!!!!!!!!!!! ВОЛООНТЕРАМ!!!! Вдумайтесь, це як треба хотіти під час війни висмоктати грошей... Тим паче заборона як би на відсотки, і ще багато чого, а порушень законів взагалі мовчу. І самі "борзі" сидять в Дніпрі!!! І ці ЧОРТИ (по іншому ну ніяк не сказати) до речі знову колажі роблять))) (чув від знайомих в яких є кредит, і ось ці "клоуни" викупили його)
Тепер по справі.... На мою думку:
1) відразу в СБУ запис і лист оформіть на них
2) в Нац банк України теж я б написав, так як дзвонити можуть якщо не помиляюсь раз в тиждень, ПОГРОЗИ - можуть засунути собі в кхм...
3) Також, я б ще написав і в кіберполіцію, і в адміністрацію Дніпра(бо якщо не помиляюсь офіс їхній там) хай їх за колаборанізм трошки дадуть покурити(там ще залишилось море хороших людей, надіюсь)
І трошки інфи напишу тут у Вас, з вашого дозволу, на майбутнє і людям і цим же колекторам.... Люди, боятись не має чого, все записуйте і фіксуйте, не бійтесь, вони "Горді і сміливі" тільки на словах, до речі це ті тємщики, що "аля заробляють" в Дніпрі тисячами долларів :pravila:, по факту "пацюки - звичайні". Доречі, на майбутнє, а то зараз чув що ще і досі ведуться на "наша розмова записується" - записують для н[UWSL]ачальства, яке їх же потім самих же і в саме м'яке місце, за те що "не можуть збити грошей".[/UWSL]
 
Назад
Угорі Унизу