• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Цікавий лист від Укрборг

  • Автор теми NIRVANA
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

NIRVANA

Форумчанин
Реєстрація
12 Гру 2019
Дописи
367
Реакції
129
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
NIRVANA не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Колись в ощад банку відкрила карту зарплатну, до якої мені дали кредит в 1000 грн, працівники банку запевняли що лімін кредиту з карти забрати не можна, всі власники їхніх карток його мають, так і отримувала зарплату з ними, в сумі вони підбивалися зі зарплатою, так їх і зняла ще в минулому році, забула за ту карту, адже покинула роботу. В п'ятницю прийшов лист від Укрборг, цікавить чи можуть вони дійсно подати таку заяву до суду і забрати майно?
Власного майна немаю лише прописка, в листі вказали мене власником нерухомості
 

Вкладення

  • IMG_20200817_103734.jpg
    IMG_20200817_103734.jpg
    633.6 Кб · Перегляди: 82
  • IMG_20200817_103538.jpg
    IMG_20200817_103538.jpg
    682.7 Кб · Перегляди: 80
Колись в ощад банку відкрила карту зарплатну, до якої мені дали кредит в 1000 грн, працівники банку запевняли що лімін кредиту з карти забрати не можна, всі власники їхніх карток його мають, так і отримувала зарплату з ними, в сумі вони підбивалися зі зарплатою, так їх і зняла ще в минулому році, забула за ту карту, адже покинула роботу. В п'ятницю прийшов лист від Укрборг, цікавить чи можуть вони дійсно подати таку заяву до суду і забрати майно?
Власного майна немаю лише прописка, в листі вказали мене власником нерухомості
за 1000 ніяких конкретних дій робити не будуть.
 
Колись в ощад банку відкрила карту зарплатну, до якої мені дали кредит в 1000 грн, працівники банку запевняли що лімін кредиту з карти забрати не можна, всі власники їхніх карток його мають, так і отримувала зарплату з ними, в сумі вони підбивалися зі зарплатою, так їх і зняла ще в минулому році, забула за ту карту, адже покинула роботу. В п'ятницю прийшов лист від Укрборг, цікавить чи можуть вони дійсно подати таку заяву до суду і забрати майно?
Власного майна немаю лише прописка, в листі вказали мене власником нерухомості
це не лист , це просто мусор...!читайте форум.
 
Ну я конечно не юрист ну этож не залоговый кредит,знаю ситуацию с приватом там описали имущество то бишь квартиру,но там был залоговый!
 
Ну я конечно не юрист ну этож не залоговый кредит,знаю ситуацию с приватом там описали имущество то бишь квартиру,но там был залоговый!
Так ви все правильно зрозуміли, кредит не залоговий
це не лист , це просто мусор...!читайте форум.
Читаю от тільки такий лист бачу вперше, МФО не так страшно, а от банк серйозніше
 
NIRVANA, в залоговом кредите могут. Могут, если целевой кредит. Но не иначе.
 
Так ви все правильно зрозуміли, кредит не залоговий

Читаю от тільки такий лист бачу вперше, МФО не так страшно, а от банк серйозніше
Вони всі одинакові! Звичайні жуліки! Шліть їх з їхніми фантазіями в срА..ку !
 
Прийшов лист выд Укрборг про "Виконавчий напис нотариуса". Чим мені це загрожує?
 
Тута, большая вероятность, что это не более, чем угрозы. Калоконторы редко практикуют исполнительные надписи. О том, что от УкрБорг сделали ИНН я пока не слышал.
 
Назад
Угорі Унизу