• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Cly продали у когось кредит ?

Ира 89

Форумчанин
Реєстрація
29 Лют 2020
Дописи
389
Реакції
108
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ира 89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім просрочка з 2019,написали на вайбер що за тіло можна заплатити, якщо ні, то продають,, чи правда і кому продають?
 
И мне сегодня предложил за тело. Написали у Вайбер и позвонили маме. Кто с ними договорился о оплате тела частями?
 
Сегодня прилетела гарантийка на оплату манивео пол тела на три месяца, на их фоне про Cly забыла))
 
Привіт всім просрочка з 2019,написали на вайбер що за тіло можна заплатити, якщо ні, то продають,, чи правда і кому продають?
Також була "просрочка" 5міс.. Прислали лист, що у них акція і пропонують закрити за тіло. Оплатив через Ощад в касі, щоб потім не було проблем, т.к. я поняв, що гарантійку вони не дають. Попросив знайому, щоб так і написала "закриття кредиту по акції" і щоб охоронець перевірив))) в кабінеті кредит пропав, тепер шлють смс чи ще не хочу взяти, ліміт доречі збільшили на 5000)))
 
Сегодня прилетела гарантийка на оплату манивео пол тела на три месяца, на их фоне про Cly забыла))
Круто, а прислали сами Маники или каллы? Я просто пробовала с ОнлайнФинанс договориться про тело, они ни в какую… хотят 26 штук. Ну нафиг.
 
Назад
Угорі Унизу