• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CLY знову атакує

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 4K
Я щось не розумію, це вони пропонують за пів тіла так, чи заплатити два тіла і вони "перешлють" на ЗСУ??
Соглашайтесь на 2 тела. Одно тело отсылают они, второе вы, независимо от них.
 
Доброго дня всім 2 неділі назад на вайбер прислали смс що є хороша пропозиуія закрити за тіло, але в мене на даний час можливості немає, а сьогодні знову написали те саме і питають як будемо вирцшувати питання. підскажіть як поступити мождиврсті по оплаті немає щось ім писати у вайбер чи як
 
Повний ігнор. Що по телефону, що у вайбері. В мене спочатку лише від них було 15 дзвінків. Після того, як перестав брати трубку, відписувати у вайбері і тд, максимум 2-3 дзвінки в день. В за тіло закриєте коли зможете, ще кілька місяців військового стану і вони будуть молити, щоб хоть щось заплатили, це зараз вони всі герої і то не всі..
 
Доброго дня всім 2 неділі назад на вайбер прислали смс що є хороша пропозиуія закрити за тіло, але в мене на даний час можливості немає, а сьогодні знову написали те саме і питають як будемо вирцшувати питання. підскажіть як поступити мождиврсті по оплаті немає щось ім писати у вайбер чи як
Я закрила за тіло, теж списувалась у вайбері
 
Iren7777, объединил все Ваши 3 темы в одну!
 
Попередження)
 

Вкладення

  • Screenshot_20220719-094725_crDroid Home.png
    Screenshot_20220719-094725_crDroid Home.png
    75.2 Кб · Перегляди: 40
Назад
Угорі Унизу