• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CoolCredit. Обов´язкова інформація для клієнта/споживача. Відгуки клієнтів

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,299
Реакції
92,490
Бали
11,145
UAH
4.61
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Особа, яка надає фінансові послуги: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КУЛ КРЕДІТ» (далі – Товариство), ідентифікаційний код юридичної особи (код за ЄДРПОУ) 43708723

Відомості про місцезнаходження фінансової установи: Адреса місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 6, код території за КОАТУУ: 8038200000

Контактний телефон: +380962251501.
Електронна адреса: [email protected]
Веб-сайт: www.coolcredit.ua

Скарги Клієнтів приймаються за адресою місцезнаходження Товариства та електронною адресою, що вказані вище.
Кредитний посередник:
відсутній.

Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою: Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту.
Дата державної реєстрації Товариства: 14.07.2020 року

Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №B0000121, видане Національним банком України, від 30.12.2020 року, анулювання та призупинення дії свідоцтва про реестрацію фінансової установи не застосовувалось.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту) відповідно до рішення Національного банку України від 30.12.2020 №21/2279-пк; ліцензія безстрокова; тимчасового призупинення дії ліцензії та/або анулювання ліцензії не застосовувалось.

Ціни/тарифи фінансових послуг: Ціни i тарифи фінансових послуг визначаються відповідно до умов договору, згідно якого Клієнт бажає отримати фінансові послуги. Додаткова інформація про ціни/тарифи, відповідно до умов Договорів, розміщена на сайті Компанії.

Інформація про фінансову установу, яка підлягає оприлюдненню згідно з законом: Звіт про корпоративне управління фінансової установи не розкривається у зв'язку з тим, що фінансова установа не створена у формі акціонерного товариства.

Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають в процесі надання фінансових послуг:
а) можливість i порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:
- механізм захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок позасудового урегулювання спірних питань, що виникають в процесі надання фінансових послуг, здійснюсться відповідно до вимог чинного законодавства;
- скарги i письмові звернення громадян приймаються за адресою: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 6, а також на е-mail: [email protected]. Скарги i письмові звернення громадян розглядаються в порядку ЗУ "Про звернення громадян";
- спори між Сторонами вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення Сторонами згоди, вирішення спорів здійснюється у порядку, встановленому договором та чинним законодавством України.

б) наявність гарантійних фондів aбo компенсаційних схем, які застосовуються відповідно законодавством: наявність гарантійних фондів a6o компенсаційних схем законодавством не передбачено.

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (адреса, номер телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів:
Державне регулювання діяльності фінансової організації здійснює – Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м Київ, 01601; телефоном 0 800 505 240, е-mail: [email protected] .

Орган з питань захисту прав споживачів - Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України: Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м Київ, 01601; адреса для подачі письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601; телефон 0 800 505 240, е-mail: [email protected]

Інформація на сайті НБУ про захист прав споживачів: Захист прав споживачів

Розмір винагороди фінансової установи у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, які надаються іншими фінансовими установами: Фінансова установа не надає i не пропонує фінансові послуги, які надаються іншими фінансовими установами.

Порядок сплати податків i зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги: Порядок сплати податків i зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги здійснюється виключно відповідно до вимог чинного законодавства.

Правові наслідки i порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги: Позичальник має право достроково повернути кредит як в повному обсязі, так i частиною, сплативши відсотки за користування кредитом, виходячи з фактичного залишку суми кредиту i строку користування кредитом, наслідками чого є виконання умов кредитного договору. Будь-які додаткові оплати, комісії, штрафи за дострокове повернення кредиту – відсутні.

Умови надання додаткових фінансових послуг та ïx вартість: Фінансова установа не надає додаткових фінансових послуг. Послуга ідентифікації через Систему BankID НБУ надається безкоштовно

Режим робочого часу фінансової установи: Робочі дні: з понеділка по п´ятницю за виключенням суботи, неділі, державних свят. Робочі години : з 09 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня. Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня. Вихідні дні: субота, неділя, державні свята.

Інформація отримана з офіційного сайта coolcredit
 
Я брала, просрочка была не большая (чуть больше недели) не доставали, иногда звонили. Закрыла ещё до знакомства с форумом, так бы оставила на десерт ?
 
У меня просрочка почти месяц иногда звонят. Говорят оплатите хоть 500 грн. Тело 2500 предложила закрыть за тело +300 грн сказали у них такого нет.
 
как сейчас ними у вас?? у меня просрочка больше 2 месяцев
я с вами на ровне, звонят периодически и спрашивают, когда я хоть что то внесу, первый месяц звонки регулярно до 5шт в день, сейчас раз в неделю, грозятся продать, но только пугают. просила как то закрыть за тело, не в какую, говорят платите хоть что то постоянно и долг будет уменьшатся, я говорю как уменьшатся если вы не прекращаете начислять %. в кабинет не захожу, сумму по телефону они не озвучивают, посылают в кабинет. на что они посланы последними в список на закрытие
 
я с вами на ровне, звонят периодически и спрашивают, когда я хоть что то внесу, первый месяц звонки регулярно до 5шт в день, сейчас раз в неделю, грозятся продать, но только пугают. просила как то закрыть за тело, не в какую, говорят платите хоть что то постоянно и долг будет уменьшатся, я говорю как уменьшатся если вы не прекращаете начислять %. в кабинет не захожу, сумму по телефону они не озвучивают, посылают в кабинет. на что они посланы последними в список на закрытие
Я не отвечаю на звонки,простт по гет контакту номера иногда их высвечиваюися
 
Доброго дня! Як зараз справи з ними? В мене там тіло 1000, вже закрила б, не відповідають на електронну адресу.
 
Назад
Угорі Унизу