• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp Credit up ваш борг анульовано.

  • Автор теми murka_99
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 2K
Блин из новых. Они моих три кредита выкупили.

Коллект центр вроде так. И они хотят по Слонам 23к при теле 15к. По Кредит Ап 110к при теле 4к. И Микрокеш 50к тело 4к.
Нормально так хочуть)
А чьо з кредит ап 110,а мікрокеш всього 50 тис))
Тіло одинакове))
 
Нормально так хочуть)
А чьо з кредит ап 110,а мікрокеш всього 50 тис))
Тіло одинакове))
У апов аппетиты неумеренные. Хотя вот сейчас пришло от калов сообщение что списывают по этим двум кредитам 50%. То есть теперь 55к и 25к. Буду тело ждать.
 
Блин из новых. Они моих три кредита выкупили.

Коллект центр вроде так. И они хотят по Слонам 23к при теле 15к. По Кредит Ап 110к при теле 4к. И Микрокеш 50к тело 4к.
Тільки вам телефонують?
 
Скілтки вони в вас
Недавно. С месяц. Выкупили сначала у Слонов, а потом Кредит Ап и Микрокеш. Слоны перед этим предлагали тело плюс 50%. Но денег на закрытие не было. Микрокэш и Кредит Ап молчали и ничего не предлагали.
 
Недавно. С месяц. Выкупили сначала у Слонов, а потом Кредит Ап и Микрокеш. Слоны перед этим предлагали тело плюс 50%. Но денег на закрытие не было. Микрокэш и Кредит Ап молчали и ничего не предлагали.
І як тихо себе поводять?
 
Я тоже таке отримала вчора. А сьогодні наступне прийшло, що справа знаходиться у відділі примусового стягнення. Вчора закрили борг, нині знову відкрили???
Оооооо мені теж таке сьогодні прийшло ? Біполярка..(
 
Назад
Угорі Унизу