• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CREDITION. Сильно діставали вас і оточення?

  • Автор теми Ruga
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 1K

Ruga

Читач
Реєстрація
3 Січ 2022
Дописи
9
Реакції
1
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ruga не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір! Хто мав справу з CREDITION? Як собі ведуть? Сильно діставали вас і оточення? Дякую!
 

Вкладення

  • Screenshot_20230402_233209_Chrome.jpg
    Screenshot_20230402_233209_Chrome.jpg
    44.5 Кб · Перегляди: 76
Добрий вечір! Хто мав справу з CREDITION? Як собі ведуть? Сильно діставали вас і оточення? Дякую!
Це ви в трохи не той розділ закинули. Цей кредитон зелений тихий. Той що від гроші всім, наскільки я знаю, такий же прибитий.

В мене був зелений. Чуть автододзвону на початку просрочки в 2020 році. На початку війни запропонували закрити за 70% тіла, причому майже півроку висіла пропозиція , через півроку і закрила)
 
Це ви в трохи не той розділ закинули. Цей кредитон зелений тихий. Той що від гроші всім, наскільки я знаю, такий же прибитий.

В мене був зелений. Чуть автододзвону на початку просрочки в 2020 році. На початку війни запропонували закрити за 70% тіла, причому майже півроку висіла пропозиція , через півроку і закрила)
Ностальжі... Саме про цих зелених була моя перша тема на нашому улюбленому форумі ось вже майже два роки тому. Їх навіть в окремому розділі не було, тому спочатку мій пост саме до цього вольєру велоцерапторів топкредит/вошівсім закинули)
 
А у меня в УБКИ у кредитона статус закрыт. А я им ни копейки не платил.
Это они мне простили или че
 
Назад
Угорі Унизу