• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Давайте опитування?

Чотири роки. Три банка, одинадцять мфо. Ні копійки упирям! (були не"кислі" пролонгації і сплати відсотків)
Мій тиск, пульс - нормальні.
Апетит, сон - хороший.
Життя - продовжується, згідно плану затвердженого наверху.
 
1 банк+16 мфо, 3 вп.
Три года просрочки. начала закрывать через три года. всем пришлось писать самой, т.к. 99% всех давно оставили меня в покое.
первый год самый кошмарный. потом было уже безразлично.
 
3 года с небольшим, под 30 шараг. Ничего страшного не произошло, занимаюсь своими делами, работаю и ничего никому не плачу. Вместо этого трачу деньги на семью и себя, жизнь то одна. Тем более с этой гребанной войной вообще не понятно что дальше, поэтому все шараги в пень.
 
3 роки прострочок по 44 МФО, 3 кредиткам.
2 суда, 3 ВП
Перший рік дістали всіх, але не маючи результату, затихли)
Почала закривати через 2,5 роки прострочок - по акціям та "лояльним умовам"
 
1,9 роки прострочки 17 МФО, нічого не закрито, зараз турбує Монєтка своїм тупим автопрозвоном.
 
34 Мфо + 3 кредитки а-банк, спортбанк і альфа, сума тіл десь під 180тис.грн, відсотків напевно десь на 2млн.грн). Просрочки пішли рівно з 24 лютого 2022. От така відправна точка.
 
А що таке иин,на мені немає ніякого майна ,тільки хата на маму .мені це теж грозить ?з роботи звільнили .
У мене 12 МФО теж просрочка ,деякі пролонгували шоб не чіпали близьких..
Сподіваюсь, що ви прочитали про Інн.
І навіщо ви пролонгуєте?, це ж недопоможе, тільки гроші «викинуті на вітер»… тим паче ви на форумі… невже зовсім не читали?(
 
Года 3 наверное,под 30 мфо и 2 банка,ничего не отдал,2 надписи за все время одну сами закрыли вторая висит. А так то поштормили звонками и пропали,шлют на электронку до сих пор свои акции и обещания ?
 
Тела не большие. Не всю же жизнь с этим жить. Я рассчитываю отдавать тело кредита. Кто согласится - тому и отдам.
А если никто не согласится, то можно дальше жить с этим сколько угодно:dance4:
 
Півтора року, десь 43 МФО, три банківських кредити готівкою, три кредитки Альфа. Нічого не плачу. Пролонгаціями оплатила їм мабуть по штук 5 тіл, якщо не більше.
Як буде далі - побачимо. Але без суду нікому нічого не збираюсь віддавати. Крові моєї попили добре за цей час.
 
Півтора року, десь 43 МФО, три банківських кредити готівкою, три кредитки Альфа. Нічого не плачу. Пролонгаціями оплатила їм мабуть по штук 5 тіл, якщо не більше.
Як буде далі - побачимо. Але без суду нікому нічого не збираюсь віддавати. Крові моєї попили добре за цей час.
Де ви аж 43 набрали??
А зараз як себе поводять?
 
Півтора року, десь 43 МФО, три банківських кредити готівкою, три кредитки Альфа. Нічого не плачу.
Не плачУ і не плАчу...
?
:hi:
Пролонгаціями оплатила їм мабуть по штук 5 тіл, якщо не більше.
Як буде далі - побачимо. Але без суду нікому нічого не збираюсь віддавати. Крові моєї попили добре за цей час.
Резонно. Нехіло ви їх нагодували.
 
Де ви аж 43 набрали??
А зараз як себе поводять?
Майже всі існуючі набрала (крім тих, які мені кредит не давали)
Телефонують багато мені, і знайомим і родичам до сих пір.
На електронну адресу рідко щось пишуть, більше листи на пошту.
А те, що вони всі робили в перші місяці - це жах... Прославили мене на все місто (знаєте як в маленьких містах практично всіх знаєш). Та і за його межами... Знайшли навіть тих людей, про яких я давно забула...
Їм би в "Жди меня" працювати))) Ці і з під землі дістануть)))

Не плачУ і не плАчу...
Так двозначна фраза. Хотіла написати, що нічого не оплачую, але ж і не ? вже теж)) Тепер тільки працюю-працюю-працюю і розраховуюсь з людьми. А далі буде видно)
 
В квітні буде 2 роки, 14 МФО, Три ВП - одне зупинене. Свій номер змінила. Деколи дзвонять мамі, чоловіку, кумі. Поверну, якщо то тільки через суд, бо випили кровушки так, що посивіла. Все буде, Україна!;)
 
Назад
Угорі Унизу