• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дебтфорт делает визит домой?

Вероника56

Читач
Реєстрація
12 Тра 2021
Дописи
20
Реакції
9
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Вероника56 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Как реагировать? Кому такое присылали? Были визиты от них?
PicsArt_07-27-11.54.03.jpg
 
Вони всі з візитами приходять. До мене з кредитбоксу приходили, і з єгроші, і мілоан, і кредитпромінвесту і укрколект. Фінікс осьо на днях збирається з маніфою напару. Правда, я їх ніразу не бачив. Стою, чекаю біля вікна, а їх все немає. Сусіди думають що в мене дах поїхав. Я вже всі речі зібрав, щоб їм легше було описувати. Посеред кімнати в купі лежать. На вершині купи документи на квартиру. А вони не приходять. Що робити, не знаю?
 
Как реагировать? Кому такое присылали? Были визиты от них?
Переглянути вкладення 97347
Конечно приедут. Заберут карту сильпо, ашана. Если нету, то выдадут и отберут. Так же запретят по акциям от бабы Юли в атб тариться. Читаем форум и перестаём верить бредням тупоголовых долбодятлов.
Как реагировать? Кому такое присылали? Были визиты от них?
Переглянути вкладення 97347
Номер договора тоже надо затирать.
 
Пытаться запугать до усрачки))))
И читайте последний рядок)
Та даже если будет мое согласие и даже огромное непреодолимое желание, никто не приедет... Даже если очень-очень попросить) Дебфорт-самые заурядные звонари не отличающиеся особой сообразительностью и креативом)
 
Конечно приедут. Заберут карту сильпо, ашана. Если нету, то выдадут и отберут. Так же запретят по акциям от бабы Юли в атб тариться. Читаем форум и перестаём верить бредням тупоголовых долбодятлов.

Номер договора тоже надо затирать.
Обожаю форум, за то что есть люди с чувством юмора ??
Никто никуда не приедет! Тут только забить и забыть.
Спасибо, так и сделаю?
 
І мені таке присилали десь неділю назад. Так і не доїхали
Спасибо за обратную связь, теперь я спокойна?
Вони всі з візитами приходять. До мене з кредитбоксу приходили, і з єгроші, і мілоан, і кредитпромінвесту і укрколект. Фінікс осьо на днях збирається з маніфою напару. Правда, я їх ніразу не бачив. Стою, чекаю біля вікна, а їх все немає. Сусіди думають що в мене дах поїхав. Я вже всі речі зібрав, щоб їм легше було описувати. Посеред кімнати в купі лежать. На вершині купи документи на квартиру. А вони не приходять. Що робити, не знаю?
Спасибо, настроение поднялось??
 
Спасибо за обратную связь, теперь я спокойна?

Спасибо, настроение поднялось??
Будь ласка))) на майбутнє, більшість інформації, яку вам надсилають кали, це результат складних хімічних реакцій грибів, мівіни і пустої черепної коробки гарнітуроголового недоумка)))
 
Будь ласка))) на майбутнє, більшість інформації, яку вам надсилають кали, це результат складних хімічних реакцій грибів, мівіни і пустої черепної коробки гарнітуроголового недоумка)))
Согласна??
 
Как реагировать? Кому такое присылали? Были визиты от них?
Переглянути вкладення 97347
О, и я сегодня такое получила.
І мені таке присилали десь неділю назад. Так і не доїхали
А вам на какое число назначили визит?)
 
Prosto Я, прислали письмо что будут завтра вот переживаю
Ко мне не приехали. К другим тоже.
Открою большой секрет - они не коллекторы. Их вид деятельности - колцентр. Всё. Загуглите и сделайте выводы.
 
Назад
Угорі Унизу