• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Делают реструктуризацию или списание до тела??

  • Автор теми Юзер
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 3K
А если пролонгации больше чем тело, пойдут ли на уступки в первые дни прлсрочки?
Однозначно нет. Пролонгации для них вообще не играют роли. В первые дни просрочки ни одно МФО не идёт на уступки....
 
Можливо комусь буде цікаво. Просрочка більше двох місяців, пролонгацій було 4, тіло 3000к. Сьогодні захожу в кабінет пише акція списують всі відсотки і 400 грн від тіла. Тобто , оплатити 2600 одним платежем або до 30 листопада частинами. Акція від першого числа, але нічого ніде не приходило про неї.
 
Можливо комусь буде цікаво. Просрочка більше двох місяців, пролонгацій було 4, тіло 3000к. Сьогодні захожу в кабінет пише акція списують всі відсотки і 400 грн від тіла. Тобто , оплатити 2600 одним платежем або до 30 листопада частинами. Акція від першого числа, але нічого ніде не приходило про неї.
Я сьогодні теж вирішила подивитись в особистому кабінеті. Акцяя є, але не дуже . В мене тіло 3900, прострочка з червня, з % зараз вже більше 19 тис. По акції пропонують списати 30% загального боргу і суму 11500 тис. розбити на декалька платежів. Почекаю ще, може в наступному місяці щось краще запропонують. Бо не готова я їм платити такі гроші.
 
В мене теж вже в особистому кабінеті є пропозиція за тіло. Тож до кінця місяця планую закрити.
 
У мене теж є пропозиція за тіло, пролонгацій не було. Думаю закрити цього місяця
 
Мені на днях, за рік запропонували закрити за тіло 1тис, але, почекаю ще, може, і меншу суму запропонують:)
 
Назад
Угорі Унизу