• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ДЕЛЬТА М сьогодні познайомились

  • Автор теми Oksamyt
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 618

Oksamyt

Форумчанин
Реєстрація
11 Лют 2022
Дописи
23
Реакції
17
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Oksamyt не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні почались дзвінки моїм близьким від чучела із Дельта м, де він говорив, що в мене купа кредитів. розповідав про моє майно... Перейшов на особисті образи... Я теж не стрималась...
Тут читала, що вони ніхто... Від кого він дзвонив, теж не вказав...
Як з ними себе вести правильно? Розмову записала і попередила про це...
Якщо нам реально погрожують, і ображають... Використовують дані третіх осіб, які до нам не мають відношення. Невже реально з цими виблядками не можливо управитись?
 
Сьогодні почались дзвінки моїм близьким від чучела із Дельта м, де він говорив, що в мене купа кредитів. розповідав про моє майно... Перейшов на особисті образи... Я теж не стрималась...
Тут читала, що вони ніхто... Від кого він дзвонив, теж не вказав...
Як з ними себе вести правильно? Розмову записала і попередила про це...
Якщо нам реально погрожують, і ображають... Використовують дані третіх осіб, які до нам не мають відношення. Невже реально з цими виблядками не можливо управитись?
Не треба з ними взагалі спілкуватися. Блокуйте всі дзвінки від них і нехай те саме роблять близькі люди. Іншого засобу боротьби з такими просто немає, тільки повний ігнор!!!
 
Якщо нам реально погрожують, і ображають... Використовують дані третіх осіб, які до нам не мають відношення. Невже реально з цими виблядками не можливо управитись?
Погрожують чим? Подамо в суд і виконавець відбере житло - це не погроза. Розповім всім про борги - теж не погроза.
Ображають чим?
Дані третіх осіб є у відкритому доступі і це не протизаконно. Тим більше якщо це взагалі незнайомі люди.

Управитись можна.
Якщо Вам так кортить, то говоріть з ними так, як вони цього заслуговують. Виключно на ти. Не оправдовуючись. Диктуючи свої умови. Не звертаючи увагу на тон і брєд який будуть нести.
Законом заборонено посилати нах невідомо кого? Десь в законі написано, що Ви зобов'язані з ними спілкуватись?
В договорі написано, що вони мають право інформувати. Так нехай інформують. Нехай про погоду розкажуть, про завантаженість доріг, про рівень інфляції за третій квартал 23 року в порівнянні з 2 кварталом 21 року.

Або не спілкуйтеся зовсім, або ж спілкуйтеся на своїх умовах. Інакше це якийсь мазохізм.
 
Не общайтесь с ними. Включайте снежинку ❄️ Через время предложат выгодное закрытие .
Моё первое знакомство с ними произошло сегодня, без угроз, оскорблений, адекватное общение, на Вы )) и адекватные требования.
 
Останнє редагування:
Не общайтесь с ними. Включайте снежинку ❄️ Через время предложат выгодное закрытие .
Моё первое знакомство с ними произошло сегодня, без угроз, оскорблений, адекватное общение, на Вы )) и адекватные требования.
Так він не сказав, від кого конкретно. А потім почались дзвінки всім підряд з таким брєдом... Як воно сказало.. Я начну заниматься своей любимой работой... Але на зв'язок відразу вийшли від Глобал кредит... і після домовленості з ними це мурло перестало дзвонити.
Якщо чесно, то я вважаю, що таких працівників таких компаній треба ліквідовувати в воєнний час...
Погрожують чим? Подамо в суд і виконавець відбере житло - це не погроза. Розповім всім про борги - теж не погроза.
Ображають чим?
Дані третіх осіб є у відкритому доступі і це не протизаконно. Тим більше якщо це взагалі незнайомі люди.

Управитись можна.
Якщо Вам так кортить, то говоріть з ними так, як вони цього заслуговують. Виключно на ти. Не оправдовуючись. Диктуючи свої умови. Не звертаючи увагу на тон і брєд який будуть нести.
Законом заборонено посилати нах невідомо кого? Десь в законі написано, що Ви зобов'язані з ними спілкуватись?
В договорі написано, що вони мають право інформувати. Так нехай інформують. Нехай про погоду розкажуть, про завантаженість доріг, про рівень інфляції за третій квартал 23 року в порівнянні з 2 кварталом 21 року.

Або не спілкуйтеся зовсім, або ж спілкуйтеся на своїх умовах. Інакше це якийсь мазохізм.
Я це розумію. просто мені про цих підорів почали зранку розповідати рідні. І тут я взяла трубку... Бо мені захотілось і послати, і обізвати... Просто цікаво. якщо реално ігнорувати. то скільки триває автообдзвон...
 
Сьогодні почались дзвінки моїм близьким від чучела із Дельта м, де він говорив, що в мене купа кредитів. розповідав про моє майно... Перейшов на особисті образи... Я теж не стрималась...
Тут читала, що вони ніхто... Від кого він дзвонив, теж не вказав...
Як з ними себе вести правильно? Розмову записала і попередила про це...
Якщо нам реально погрожують, і ображають... Використовують дані третіх осіб, які до нам не мають відношення. Невже реально з цими виблядками не можливо управитись?
Вже третій день від цього мурла в "захваті". Мені погрожувало, що не закрию більше ні одного збору, що воно все влаштує! Мені цікаво на скільки вони ще можуть пробити дно?
 
Назад
Угорі Унизу