• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

DG Discount

  • Автор теми Kykla007
  • Дата початку
  • Відповіді 56
  • Перегляди 8K
Ну я була десь роки 2 а то більше хотіла взяти кредит в кредит плюс ще там якісь но мені не дали може там десь номер телефону дали
Номер телефону знайти не проблема як і інші Ваші особисті дані. Банки, соцмережі, Нова Пошта... Ви скрізь наслідили))
 
Добре, дякую всим а то я вже не знала що робити кожного дня присилають смс тільки чомусь смс тільки 2 а то в заблокованих висвічує ну їх нема десь пропадать ті що кожного дня присилали дякую вам
 
я даже не знаю що це за компанія
Screenshot_2023-09-29-16-33-31-177_com.android.chrome-edit.jpg
 
Добре, дякую всим а то я вже не знала що робити кожного дня присилають смс тільки чомусь смс тільки 2 а то в заблокованих висвічує ну їх нема десь пропадать ті що кожного дня присилали дякую вам
От і добре
Там не Finance "DG Discount"
Ті самі тільки в профіль
 
Там не Finance "DG Discount"
Вы вот сейчас серьезно?)
Я ж написал, что это диджи финанс. А то, что написано в номере телефона, расшифровывается, как Dovira Garantiya Discount ". Ну, типа с него часто приходят предложения о дисконте
 
Ось сьогодні прислали
 

Вкладення

  • Screenshot_20230929_163908.jpg
    Screenshot_20230929_163908.jpg
    60.1 Кб · Перегляди: 18
В каком смысле?)
Это ссылки на темы, где юрист нашего проекта успешно разваливает дела в суде. Просто имейте ввиду.
Хотя, может за 4500 они не пойдут в суд. Но кто из знает...
 
В каком смысле?)
Это ссылки на темы, где юрист нашего проекта успешно разваливает дела в суде. Просто имейте ввиду.
Хотя, может за 4500 они не пойдут в суд. Но кто из знает...
Це можна написати в телеграмм?
 
Назад
Угорі Унизу