• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

DG Finance, как с ними договориться за тело?

  • Автор теми godzila
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

godzila

Читач
Реєстрація
28 Лип 2021
Дописи
13
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
godzila не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло таке повідомлення на електронну адресу.
Тіло було 14 000 , хочуть 57 000 , які документи вони мені повинні прислати ( я так розумію документи, що вони перекупили, що ще)?
може ще якісь документи в них можу попросити ?
І чи можливо з ними домовитись за тіло ... Кредит брав ще в 2020 році

Допоможіть і розкажіть щоб знав, як діяти. ДЯКУЮ!
 

Вкладення

  • sss.png
    sss.png
    53.3 Кб · Перегляди: 114
:+1:
теперь понятно куда 14к ушло
Питання було зовсім іншого характеру )
Ставками балуемся?)
Інколи деякі події переглянути можливо тільки там чим в інтернеті )!
Що вони повинні прислати факторинг передачі боргу? чи як це називається?
 
Питання було зовсім іншого характеру )
Вони повині прислати гарантійний лист по почті на адресу чи в pdf форматі.
позвони поспілкуйся скажи є тільки тіло закрить придумай отмазку чого не платив. І тільки після гарантійного листа платити, після оплати вимагай справку, що твій займ закритий, але справка у них 100грн коштує((
 
Ставками балуемся?)
а то может и реклама быть , часто вылазит сама по себе , к примеру вводишь какой нибуть фильм в поисковик , фильм находиться и часто ставки на спорт страницы открываються , очень часто ...
 
Вони повині прислати гарантійний лист по почті на адресу чи в pdf форматі.
позвони поспілкуйся скажи є тільки тіло закрить придумай отмазку чого не платив. І тільки після гарантійного листа платити, після оплати вимагай справку, що твій займ закритий, але справка у них 100грн коштує((
А те що вони перекупили ? вОНИ ПОвині якісь документи надати?
 
А те що вони перекупили ? вОНИ ПОвині якісь документи надати?
Позвони в миолан поцікався. Взагалі якщо я не помиляюсь, то повині, але в кожній мфо свої забобони, десь сразу кажуть бай бай ми вас продали, десь взагалі кажуть продали, а куди не кажуть. А є ті де потрібно кудись робити запит і чекати. Тут все індивідуально. Позвони і туди і туди. А потім задай питания про договір продажу твого боргу.
p.s. Мої мислі взяті с мого опиту, може зараз якось по іншому.
 
godzila, если я вам сейчас пришлю смс подобной текстовки - вы будете и со мной договариваться???
Кто такие ДГ??? Вы у них что-то брали?
 
Прийшло таке повідомлення на електронну адресу.
Тіло було 14 000 , хочуть 57 000 , які документи вони мені повинні прислати ( я так розумію документи, що вони перекупили, що ще)?
може ще якісь документи в них можу попросити ?
І чи можливо з ними домовитись за тіло ... Кредит брав ще в 2020 році

Допоможіть і розкажіть щоб знав, як діяти. ДЯКУЮ!
Ніяких документів вони не присилають.Запрошують в офіс,приїзжайте і отримаєте.Трошки подзвонять і пропадуть.Але роблять ВНН,так що тримайте руку на пульсі.На тіло не пододжуються,навіть на часткове списання.Требують все що нарахують.В мене з тіла 2000 просили 104 тис.майже,весною.А скільки зараз навіть незнаю.
 
Питання було зовсім іншого характеру )

Інколи деякі події переглянути можливо тільки там чим в інтернеті )!
Що вони повинні прислати факторинг передачі боргу? чи як це називається?
"Питання було зовсім іншого характеру"... Хтось програв, хтось пробухав, всіх по різному це особиста справа, сенс форуму допомога і підтримка і спробі вилізти з цього лайна.
"Питання було зовсім іншого характеру"... Хтось програв, хтось пробухав, всіх по різному, це особиста справа, сенс форуму допомога і підтримка і спробі вилізти з цього лайна.
Прийшло таке повідомлення на електронну адресу.
Тіло було 14 000 , хочуть 57 000 , які документи вони мені повинні прислати ( я так розумію документи, що вони перекупили, що ще)?
може ще якісь документи в них можу попросити ?
І чи можливо з ними домовитись за тіло ... Кредит брав ще в 2020 році

Допоможіть і розкажіть щоб знав, як діяти. ДЯКУЮ!
В мене також мілоан продав, тіло 5100(мілоан пропонував тіло, але тоді не було коштів, щось ставочки не заходили:):)), а ці хочуть 25800... Дзвонити до них не маю бажання.
 
Останнє редагування:
Вопросик старожилам, если тенго продал диджам договариваться с тенго уже нет смысла?
 
Одним словом, за тіло вони не захочуть! Будуть кошмарити до останнього, а там як буде так буде .... НУ те що вони нараховують то повне ДНО!
 
Назад
Угорі Унизу