• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дійсно можуть подати до суду?

NataliYa2023

Перевірений
Реєстрація
20 Сер 2023
Дописи
405
Реакції
514
Бали
323
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
NataliYa2023 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прострочка 6 днів, чи дійсно можуть вже до суду підти?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230830-122522-683.png
    Screenshot_20230830-122522-683.png
    58.6 Кб · Перегляди: 191
Серйозно,бо я ще новачок у цих всих справах. Вивчаю інформацію,щоб розуміти як діяти
Не ображайтесь, просто за 10 днів на форумі ви ж мабуть багато інформації прочитали і мали б вже мати загальне базове розуміння що і як відбувається.
Ніхто ніколи на таких термінах в суд не ходив.
Як мінімум декілька місяців їхніх спроб вас "обдерти як липку" по максимуму, не раніше. І то далеко не всі ходять в суд.
 
Не ображайтесь, просто за 10 днів на форумі ви ж мабуть багато інформації прочитали і мали б вже мати загальне базове розуміння що і як відбувається.
Ніхто ніколи на таких термінах в суд не ходив.
Як мінімум декілька місяців їхніх спроб вас "обдерти як липку" по максимуму, не раніше. І то далеко не всі ходять в суд.
Не ображаюсь, але за 10 днів коли в мене 30 МФО і банк, по всім канторам інфо багато. І вже всю інформацію в голові тримати не можу. Тому і цікавлюсь, бо наразі навіть доходу не маю щоб захищатись якщо дійде до суду! Мій дохід відновиться +- через 2-3 місяці. Для повного розуміння моїх подальших дій і щоб скласти план виходу з цього гівна, збираю інформацію і структурую собі. Не по всім МФО ще вийшла в прострочки. Остання кантора буде прострочена 19.09. Знаю що багато ще буде писанини зі сторони цих шараг,але раніше ніколи в житті з таким не стикалась. Навіть кредитами не користувалась...і ось вляпалась
 
Не ображаюсь, але за 10 днів коли в мене 30 МФО і банк, по всім канторам інфо багато. І вже всю інформацію в голові тримати не можу. Тому і цікавлюсь, бо наразі навіть доходу не маю щоб захищатись якщо дійде до суду! Мій дохід відновиться +- через 2-3 місяці. Для повного розуміння моїх подальших дій і щоб скласти план виходу з цього гівна, збираю інформацію і структурую собі. Не по всім МФО ще вийшла в прострочки. Остання кантора буде прострочена 19.09. Знаю що багато ще буде писанини зі сторони цих шараг,але раніше ніколи в житті з таким не стикалась. Навіть кредитами не користувалась...і ось вляпалась
Це теж досвід, хоч і не найкращий. Головне засвоїти урок і не влазити в це г... в майбутньому
 
Достаточно запомнить, что в суд всегда ходят молча, а не орут что будем в суд подавать.
В моєму розумінні, вони ж повинні попередити про звернення до суду. Чи я не права?
 
Знаю що багато ще буде писанини зі сторони цих шараг
Дуже багато.
І погроз і акцій і чого тільки не напридумують. Але по факту ви маєте усвідомити, що окрім телефонного балабольства, ті звонарі нічого не можуть і нічого не рішають. Їм навіть скажи "можу заплатити тіло і 100 грн на мівінку і пиво" то вони всеодно бігтимуть за "мамкіним" дозволом.
І вам не варто з ними взагалі ні про що вести розмови принаймі до моменту вашої фінансової спроможності щось закривати. Тож запасайтесь терпінням.
 
Не ображаюсь, але за 10 днів коли в мене 30 МФО і банк, по всім канторам інфо багато. І вже всю інформацію в голові тримати не можу. Тому і цікавлюсь, бо наразі навіть доходу не маю щоб захищатись якщо дійде до суду! Мій дохід відновиться +- через 2-3 місяці. Для повного розуміння моїх подальших дій і щоб скласти план виходу з цього гівна, збираю інформацію і структурую собі. Не по всім МФО ще вийшла в прострочки. Остання кантора буде прострочена 19.09. Знаю що багато ще буде писанини зі сторони цих шараг,але раніше ніколи в житті з таким не стикалась. Навіть кредитами не користувалась...і ось вляпалась
Так вляпались всі, напевно, хто на форумі.
 
Назад
Угорі Унизу