• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Dinero, питання до тих хто з ними домовлявся

Len4ik0505

Форумчанин
Реєстрація
10 Гру 2019
Дописи
191
Реакції
170
Бали
3,625
UAH
10.50
Ваш пол
Женский
Len4ik0505 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Просрочка більше 2 років. Брала 13000 пролонгації ніразу не робила. Написали щоб сплатити 16500 до 13.01 , бо зроблять виконавчий напис. Хочу домовитись з оплатою тіла і розбити на пару платежів. Підкажіть хто і як з ними домовлявся , і чи реально домовитись на тіло? Є адвокат який за 1500 грн може вести з ними переговори. Але хочу спробувати сама. Усім дякую.
З власного досвіду бачу, що знесення внн не факт що потім не подадуть на стягнення. Зараз суд з онлайн фінанс. Це додаткові витрати і тяганина. Хочу сплатити і забути.
 
Просрочка більше 2 років. Брала 13000 пролонгації ніразу не робила. Написали щоб сплатити 16500 до 13.01 , бо зроблять виконавчий напис. Хочу домовитись з оплатою тіла і розбити на пару платежів. Підкажіть хто і як з ними домовлявся , і чи реально домовитись на тіло? Є адвокат який за 1500 грн може вести з ними переговори. Але хочу спробувати сама. Усім дякую.
Напишіть їм на електронну пошту лист з вашою пропозицією.Тіло пропонували,і менше тіла на 1 тис.грн.Але на ранніх строках протермінування.
 
Мой знакомый платил в рассрочку .писал на эл почту в произволной форме.тело+процент за месяц.
 
З власного досвіду бачу
Вы имели судебные инициативы и решения по данному вопросу? Или к примеру Ваш переговорщик - юрист? :pleasantry:Выложить 13тыс. ни за что - такая себе инициатива. Может Вас Онлайн Финанс так напугал....
 
У меня у мужа в Динеро большое тело, 20 тыс., тоже нужно будет как то договариватся, но на них деньги будут только в феврале ( последний раз вроде уже сумма за 40 тыс насчитали. ?‍♀️
 
Доброго дня. Написала Дінеро щоб домовитись за тіло. Їхня пропозиція 14000. Попросила щоб дали гарантійний лист- сказали що по вимозі платити. По вимозі це як? Чи треба гарантійку просити ? Дали три дні мені
 
Доброго дня. Написала Дінеро щоб домовитись за тіло. Їхня пропозиція 14000. Попросила щоб дали гарантійний лист- сказали що по вимозі платити. По вимозі це як? Чи треба гарантійку просити ? Дали три дні мені
Доброго дня. Це получається за 2 роки не продали Вас, у мене з червня 2020р. просрочка то продали мене.
 
Назад
Угорі Унизу