• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дінеро, хто домовився і оплачував тіло ?

Len4ik0505

Форумчанин
Реєстрація
10 Гру 2019
Дописи
191
Реакції
170
Бали
3,625
UAH
10.50
Ваш пол
Женский
Len4ik0505 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прислали лист-вимогу. Хочуть 16500, домовилась за 14000 при тілі 13000. Просрочка більше 2 років. Пролонгації не робила. Попросила щоб надали гарантійку, сказали що не дадуть, оплачувати по вимозі. Не знаю що робити . Дуже не хочу щоб зробили внн, блокували рахунки і т. д. Хочу забути за них.
У кого була подібна ситуація, як вирішили питання ?
 
Попросила щоб надали гарантійку, сказали що не дадуть, оплачувати по вимозі.
Вы сами ответили на свой вопрос.
Подумайте, почему они не дают гарантийку? Правильно! Чтобы при случае с вас ещё потянуть деньги. А то, что уже заплатили, пойдет на пролонгацию. Так и будете им постоянно платить.
Никаких оплат без гарантийного письма УкрПочтой. Письма в Вайбере и телеграме приводят к оплате в Вайбере и телеграме.
 
Вы сами ответили на свой вопрос.
Подумайте, почему они не дают гарантийку? Правильно! Чтобы при случае с вас ещё потянуть деньги. А то, что уже заплатили, пойдет на пролонгацию. Так и будете им постоянно платить.
Никаких оплат без гарантийного письма УкрПочтой. Письма в Вайбере и телеграме приводят к оплате в Вайбере и телеграме.
Дякую
Прислали сьогодні. Чекати внн і можливо лякають ?
Прислали сьогодні. Чекати внн і можливо лякають ?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-01-19-12-33-00-387_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2022-01-19-12-33-00-387_com.google.android.apps.messaging.jpg
    31.6 Кб · Перегляди: 110
Останнє редагування:
Прислали лист-вимогу. Хочуть 16500, домовилась за 14000 при тілі 13000. Просрочка більше 2 років. Пролонгації не робила. Попросила щоб надали гарантійку, сказали що не дадуть, оплачувати по вимозі. Не знаю що робити . Дуже не хочу щоб зробили внн, блокували рахунки і т. д. Хочу забути за них.
У кого була подібна ситуація, як вирішили питання ?
А кому то звонили и писали кроме вас?
 
Дякую
Прислали сьогодні. Чекати внн і можливо лякають ?
Прислали сьогодні. Чекати внн і можливо лякають ?
Да уже 100500 раз писали, что о надписях никто не предупреждает. Просто тихонько делают и всё. Сейчас все шараги знают, что надписи многие боятся, вот и пугают.
 
У меня на работе глав бухгалтера на прозвоне держали. Работу я не указывала. И звонили ей на номер мало известный, прикреплён к приватовской карте ..
 
У меня на работе глав бухгалтера на прозвоне держали. Работу я не указывала. И звонили ей на номер мало известный, прикреплён к приватовской карте ..
Блин как же узнать от куда они берут информацию? Боюсь с понедельника начнется жесткий обзвон
 
Эх... Значит включить надо режим снежинки и ждать
Потрібно максимально обезпечити себе і рідних.Кого вважаєте за потрібне ,попередити.Залишити що найменше важилів впливу на вас МФО)))
 
Тут были темы+ из личного опыта, что после Листа-вимоги через месяц-два делают ИНН. Мне тоже не хотели давать гарантийку, несколько раз звонила, пока, наконец, прислали.
Без гарантийки точно не оплачивайте.
 
Блин как же узнать от куда они берут информацию? Боюсь с понедельника начнется жесткий обзвон
В мене взагалі нікому не дзвонили. Вже два роки. Тому тут як пощастить. Не накручуйте себе завчасно)
 
Назад
Угорі Унизу