• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Для того чтобы рассплатиться по долгам...

  • Автор теми Tarikk
  • Дата початку
  • Відповіді 50
  • Перегляди 3K
Ездил с девушкой на пол года в Чехию в своё время
Что могу сказать, 25 стабильно там можно зарабатывать, при этом жильё предоставляет работодатель , если вдвоём то получается 50к в месяц, а что делать с деньгами уже решайте сами, мы привезли чистыми около 160 тысяч, при этом поездили по Европе, плюс покупали себе одежду , обувь , технику

Касательно жизни там, непорядок выше, было бы желание остался там навсегда, но приоритеты другие немного

Касательно цен в Чехии, на питание в неделю тратили порядка 600 крон, путешествовать очень удобно и быстро, самолёты недорогие, поезда тоже, сел утром в Праге к обеду будешь уже в Германии, очень удобно, отношение в социуме на голову выше друг к другу.

Мое мнение про заграницу: можно годик поработать , заработать на то что необходимо, приехать сюда и правильно ими воспользоваться) повысить квалификацию к примеру, пройти курсы, стать высококачественным специалистом, получать уже здесь от 25 тысяч, все зависит от человека, знаю таких которые работают пол года там потом сюда приезжают и гуляют и покругу, это ни о чем если честно…

Спрашивайте если что, расскажу ещё что то ?
В Україні можна зароблять і не ходить даже на роботу, на промі магазин купить за 4 000 грн і по дропу продавать. Якщо геть лажово настроїть 10 тисяч буде в місяць. 10 магазинів 100 тисяч грн. Все просто. Якщо нармально настроїть то 30 тисяч можна мати з магазину. 10 магазинів 300 тисяч. Нащо кудись їхати і ще ходить на роботу.
 
В Україні можна зароблять і не ходить даже на роботу, на промі магазин купить за 4 000 грн і по дропу продавать. Якщо геть лажово настроїть 10 тисяч буде в місяць. 10 магазинів 100 тисяч грн. Все просто. Якщо нармально настроїть то 30 тисяч можна мати з магазину. 10 магазинів 300 тисяч. Нащо кудись їхати і ще ходить на роботу.
ви це описуєте так, наче там нічого важкого...
 
тоді чого не всі мають там магазини?)
Бо хочуть на роботу ходить і працювати. Там знайомі на роботі і колектив не зрозуміє що ви нічого не робити і маєте більше за них в декілька друзів. Втратите всіх друзів
 
Бо хочуть на роботу ходить і працювати. Там знайомі на роботі і колектив не зрозуміє що ви нічого не робити і маєте більше за них в декілька друзів. Втратите всіх друзів
ох вже ці дурачки які ходять на роботу... а друге речення я взагалі не зрозуміла
 
Бо хочуть на роботу ходить і працювати. Там знайомі на роботі і колектив не зрозуміє що ви нічого не робити і маєте більше за них в декілька друзів. Втратите всіх друзів
так поясните що ви маєте наувазі в виділеному тексті?)
 
Вас не буде розуміти ваше оточення, що ви нічого не робите і маєте більше коштів ніж вони в рази.
для цього можна просто почати з бомжами тусуватись... простіше і результат той самий)
 
Tarikk, английский - это язык международного общения. Ок, хорошо... Können Sie Passanten fragen, wo die Toilette ist?
Ага, международного...
Приезжайте в Чехию...
Тут есть один язык- чешский...
Кому не нравиться - никто не держит...
Украинцам бы поучиться
Ездил с девушкой на пол года в Чехию в своё время
Что могу сказать, 25 стабильно там можно зарабатывать, при этом жильё предоставляет работодатель , если вдвоём то получается 50к в месяц, а что делать с деньгами уже решайте сами, мы привезли чистыми около 160 тысяч, при этом поездили по Европе, плюс покупали себе одежду , обувь , технику

Касательно жизни там, непорядок выше, было бы желание остался там навсегда, но приоритеты другие немного

Касательно цен в Чехии, на питание в неделю тратили порядка 600 крон, путешествовать очень удобно и быстро, самолёты недорогие, поезда тоже, сел утром в Праге к обеду будешь уже в Германии, очень удобно, отношение в социуме на голову выше друг к другу.

Мое мнение про заграницу: можно годик поработать , заработать на то что необходимо, приехать сюда и правильно ими воспользоваться) повысить квалификацию к примеру, пройти курсы, стать высококачественным специалистом, получать уже здесь от 25 тысяч, все зависит от человека, знаю таких которые работают пол года там потом сюда приезжают и гуляют и покругу, это ни о чем если честно…

Спрашивайте если что, расскажу ещё что то ?
Поддерживаю! Все верно...
А если без агентуры то 25 волшебным образом превращается в 32-40
для цього можна просто почати з бомжами тусуватись... простіше і результат той самий)
Не надо с бомжами...я периодичео бухаю пиво с чехами в господе...
Главно чтоб рядом не было русско- украинско говорящих...
Языковые курсы!!!
 
СерГрей, побухати з іноземцями - класна штука! Максимальне занурення в місцеву культуру) і швидке вивчення мови, одна користь
 
В Україні можна зароблять і не ходить даже на роботу, на промі магазин купить за 4 000 грн і по дропу продавать. Якщо геть лажово настроїть 10 тисяч буде в місяць. 10 магазинів 100 тисяч грн. Все просто. Якщо нармально настроїть то 30 тисяч можна мати з магазину. 10 магазинів 300 тисяч. Нащо кудись їхати і ще ходить на роботу.
А чого ж то ви не заробляєте?
СерГрей, побухати з іноземцями - класна штука! Максимальне занурення в місцеву культуру)
Та не те слово!
Прийшов з господи і до сусідки по - чеськи...та аж рота відкрила
 
Бо він заробляє на тому що розказує як їх відкрити) так, fotosalata ?)
СерГрей, цілюща сила чеського пива?
Та з пивом тут окремий прикол- його п'ють ВСІ. Також лікуються. Горло- тепле пиво, нирки- темне пиво, голова- світле, суглоби - нефільтроване...
Прийшов до лікаря, тиск....
Типу- нічого страшного...
Питає -алкоголь вживаю- кажу що ні...
А ПИВО?
Кажу теж ні....
Питає - а до хвороби пив....
Кажу звичайно....
І тут лікар зрозумів що мені дійсно кепсько...
Бо пиво не п'ють тут ті хто помер та перед смерттю
 
СерГрей, лікування пивом? звучить як хороша ідея, але треба брати чеське, а не чернігівське, бо ще стане останньою пляшкою
чехія мені подобається все більше і більше
 
СерГрей, лікування пивом? звучить як хороша ідея, але треба брати чеське, а не чернігівське, бо ще стане останньою пляшкою
чехія мені подобається все більше і більше
То є факт!!!
Едине пиво що я зміг випити в Україні- Львівське Різдвяне....
Біла ніч тхне квасом, як не дивно...
Оболонь- спиртом...
Львівське- ну трохи на щось схоже...
 
Назад
Угорі Унизу