• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Для військових. Чи варто відсилати форму 5?

  • Автор теми Dezmond
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 816

Dezmond

Читач
Реєстрація
18 Жов 2021
Дописи
8
Реакції
5
Бали
128
UAH
0.00
Dezmond не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Воно то понятно що МФО в більшості випадків діють незаконно, та чи вплине на них форма 5 , хоть тут вони мають діяти якось адекватно? Чи варто їм розсилати форму у мене 12 мфо
 
Вроді по формі 5 результат є. Пошукайте на форумі, вже були такі теми, і не одна..
 
Смотри чтоб они тебе в часть не начали командиру звонить, тогда тебе не поздоровится не больше от руководства
 
Смотри чтоб они тебе в часть не начали командиру звонить, тогда тебе не поздоровится не больше от руководства
Если они захотят звонить - и так найдут военнообязаного на раз два. Без формы 5... А вот как раз сама эта справка и может охладить их хотелки.
 
Смотри чтоб они тебе в часть не начали командиру звонить, тогда тебе не поздоровится не больше от руководства
Если руководство адекватное и правильно оценит ситуацию, то глядишь и рычаги влияния на звонилок найдут.
 
Ми відправляли і заяви і Форму 5 та копії УБД, одні списали до тіла, одні у відповідях навіть не згадали, що ми її відправляли, а ще є такі, що навіть не відповіли, а вже два місяці пройшло після відправки листів
 
Ми відправляли і заяви і Форму 5 та копії УБД, одні списали до тіла, одні у відповідях навіть не згадали, що ми її відправляли, а ще є такі, що навіть не відповіли, а вже два місяці пройшло після відправки листів
А які саме?
 
Воно то понятно що МФО в більшості випадків діють незаконно, та чи вплине на них форма 5 , хоть тут вони мають діяти якось адекватно? Чи варто їм розсилати форму у мене 12 мфо
В моем случае повлияло на всех, как не странно самыми адекватными оказались швыдко воши и кредит плюс. Из нюансов егроши, Евро гроши и Монетка, переплаты не вернули, проценты правда, списали, успели уже перепродать. А так через НБУ все шараги проценты списывают и переплаты возвращают
 
Якщо командир дибіл то да, а так є нормальні (адекватні)
А как вы сами считаете, каковы процент адекватных, которые скажут "я тебя понимаю пусть обрывают мне телефон, ничего страшного"? (Говорю потому что сам был в подобной ситуации)
 
Ми відправляли і заяви і Форму 5 та копії УБД, одні списали до тіла, одні у відповідях навіть не згадали, що ми її відправляли, а ще є такі, що навіть не відповіли, а вже два місяці пройшло після відправки листів
Після відправки на юридичну адресу МФО, потрібно ще писати в НБУ. Тільки так буде результат. Я так закрила і повернула майже всі переплати
 
Назад
Угорі Унизу