• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Договір кешпоінт

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт!
Знайшла договір . Сіла,читаю.... І вжахнулась...
Куди зник розум,на що дивились очі?????
Суми вражають....
Сума---5000 на 15днів.
Плата за користування кредитом встановлюється у вигляді фіксованої ставки в розмірі 0,8% кожен день. Дорівнює292%річних.
З 16по29день прострочки 1%за кожен день,що дорівнює 365%річних
З 30по45день------4,5%за день,що дорівнює 1642,5%річних
Плюс пеня 3,5%від суми прострочених зобов'язань... але не більше 50%від суми зобов'язань.
Отже,на 15днів:
Тіло--- 5000грн;
%за користування кредитом---600грн;
Комісія за ведення кредитної справи-----1250грн.

Я брала 6 разів ,пролонгувала,.закривала. на 6---му ,плюнула. Пролонгувала 3рази.. я все оплатила.....!!!!!
Ще й маму всадила((((((((
 
Привіт!
Знайшла договір . Сіла,читаю.... І вжахнулась...
Куди зник розум,на що дивились очі?????
Суми вражають....
Сума---5000 на 15днів.
Плата за користування кредитом встановлюється у вигляді фіксованої ставки в розмірі 0,8% кожен день. Дорівнює292%річних.
З 16по29день прострочки 1%за кожен день,що дорівнює 365%річних
З 30по45день------4,5%за день,що дорівнює 1642,5%річних
Плюс пеня 3,5%від суми прострочених зобов'язань... але не більше 50%від суми зобов'язань.
Отже,на 15днів:
Тіло--- 5000грн;
%за користування кредитом---600грн;
Комісія за ведення кредитної справи-----1250грн.

Я брала 6 разів ,пролонгувала,.закривала. на 6---му ,плюнула. Пролонгувала 3рази.. я все оплатила.....!!!!!
Ще й маму всадила((((((((
Просто я, Аналогічна ситуація брала 5000.
Пролонгації 14 шт...+ ще й на тіло кредиту гасила....потім залишилась без роботи... прострочення десь 35 днів .....сума набігла 12900....Звонили всім навіть сусідці....сказали,що я вказувала її як контактну.Телефонувала приніій...до кешпоинт під запис розмови .....підтвердили,що її номер я не вказувала.Мовляв це служба безпеки працює...де вони черпають інфу їм не відомо і відповідальності вони не несуть.Запрорпонували розбить суму боргу на 7 платежів.Але все одно коштів не маю...І переплата по пролонгації космічна .....вже мінімум як чотири рази все їм виплатила.
 
Любава, поменьше оправданий перед соседями, и включите полный игнор, вы уже расплатились с ними сполна
 
Просто я, Аналогічна ситуація брала 5000.
Пролонгації 14 шт...+ ще й на тіло кредиту гасила....потім залишилась без роботи... прострочення десь 35 днів .....сума набігла 12900....Звонили всім навіть сусідці....сказали,що я вказувала її як контактну.Телефонувала приніій...до кешпоинт під запис розмови .....підтвердили,що її номер я не вказувала.Мовляв це служба безпеки працює...де вони черпають інфу їм не відомо і відповідальності вони не несуть.Запрорпонували розбить суму боргу на 7 платежів.Але все одно коштів не маю...І переплата по пролонгації космічна .....вже мінімум як чотири рази все їм виплатила.
Я взагалі не спілкуюся,через смс взнаю інформацію. 12000розбити хочуть на рівні платежі. Мені не підходить. Тільки суд....
 
Просто я, Аналогічна ситуація брала 5000.
Пролонгації 14 шт...+ ще й на тіло кредиту гасила....потім залишилась без роботи... прострочення десь 35 днів .....сума набігла 12900....Звонили всім навіть сусідці....сказали,що я вказувала її як контактну.Телефонувала приніій...до кешпоинт під запис розмови .....підтвердили,що її номер я не вказувала.Мовляв це служба безпеки працює...де вони черпають інфу їм не відомо і відповідальності вони не несуть.Запрорпонували розбить суму боргу на 7 платежів.Але все одно коштів не маю...І переплата по пролонгації космічна .....вже мінімум як чотири рази все їм
Просто я, какая у Вас просрочка? Меня уже отдали Альянсу и напаривают кредит снова...
Скажіть а ви договір на офісі підписували чи на сайті?
 
Через сколько просрочки сделали надпись?
Моєму чоловіку Вердикт також дуже швидко вліпив - через пару-трійку місяців. Дзвонять вони 40 днів, як самі казали, потім продають
 
Ольга1, брала в офисе в Киеве, никто ничего не расклеивал, просрочка 2 года, ИНН не делали пока))
Ну добре що так просто читала на форумі що розклеювалали взагалі пишуть що вони неадекватні
Ольга1, брала в офисе в Киеве, никто ничего не расклеивал, просрочка 2 года, ИНН не делали пока))
А ИНН це що значить?
 
А ИНН це що значить?
Инн - исполнительная надпись нотариуса. Кредитор может обратиться к нотариусу, тот делает инн на договоре, на основании инн исполнитель открывает исполнительное производство и начинает взыскание с должника (как после решения суда).
Читайте тему Мне таки есть, что вам ответить))) или ответы на часто задаваемые вопросы
Ну добре що так просто читала на форумі що розклеювалали взагалі пишуть що вони неадекватні
У меня эти были норм, но даже если и расклеят, то ничего страшного в этом нет ?
 
Инн - исполнительная надпись нотариуса. Кредитор может обратиться к нотариусу, тот делает инн на договоре, на основании инн исполнитель открывает исполнительное производство и начинает взыскание с должника (как после решения суда).
Читайте тему Мне таки есть, что вам ответить))) или ответы на часто задаваемые вопросы

У меня эти были норм, но даже если и расклеят, то ничего страшного в этом нет ?
От так зайдеш починаєш відгуки то трошки заспокоїлася)
 
Назад
Угорі Унизу