• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Договір в компанії MYCREDIT,передано в ТОВ КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ

Люблять по судах бігати
Колись на початку війни майкредіт пропонували з 18 тіла заплатити тільки 8. Я відмовилась сказала немає коштів. А це вже як пів року новий номер телефону, вони мене знайшли. Сказала не знаю такої, але судову справу моніторю.
Це все я вже тільки що читала, бо дзвонили сьогодні. Зараз поставила на 🍏 фільтр незнайомих викликів.
Люблять по судах бігати
Ну як я промоніторила то справу вони майже не виграють.
 
Там в май кредит цікавий договір , я про те що в таблиці і в договорі відсотки нараховуються тільки протягом 30 днів ! Тож навіть якщо і продадуть до ЄАПБ а ті нарахують якийсь відсоток поверх то можна сміливо з юристом розносити їх в щент ! З тіла наприклад 10к і договором на 30 днів не можна стягнути 50 і більше тис боргу за відсотками , а навіть якщо і виграють то присудять відсотки саме за 30 днів ! В мене у май є кредит і клік кредит , то з тих пір як почав ро платежам закривати клік майки геть перестали телефонувати ! До чого веду , з ними прям реально домовитись!
 
Назад
Угорі Унизу